Rent A Car & Oto Galeri Paketleri

AnasayfaYazılımlarRent A Car & Oto Galeri Paketleri

Rent A Car & Oto Galeri Paketleri

Seo Uyumlu Mobil Uyumlu
Rent A Car Web Paketi - 039

Rent A Car Web Paketi - 039

275
Sanal Pos Randevu Sistemi
Rent A Car Web Paketi - 047

Rent A Car Web Paketi - 047

275
Seo Uyumu Rezervasyon Sistemi
Rent A Car Web Paketi - 008

Rent A Car Web Paketi - 008

275

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Mekjoy olarak, sizlere sunduğumuz tüm yazılımlarımızın domain yani alan adı lisansına sahip olarak, bir ömür kullanım sürelerinin olduğunun altını çizelim. Buna bağlı olarak, ödemelerinizi de sadece bir kerelik yapmanız söz konusudur.

Kurulum yapıyor musunuz?

Hazır web sitesi kurulumlarımız, ek ücrete tabi olmaktadır. Ancak hazırladığımız paketlerimiz içinde, kurulum işlemleri tüm detayları ile anlatılmakta olup, hazır internet sitesi kurulum dosyalarımız içinde anlatımlar bulunmakta olup, ayrıca, kesinlikle karmaşık işlemler bulunmamaktadır, danışmanlığımızdan rehberlik alarak zorlanmadan yapabilirsiniz.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

PHP scriptler ya da mobil uyumlu scriptler lisanslı olarak sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle, her bir alan adı, domain için ürün satın alım işlemi yapılmalıdır. Bir script siparişi verildiğinde, onun için domain lisansı yapılmaktadır. Aynı zamanda, script kurulumunun yapılmasından sonra, domain yani alan adı değişikliği yapılması söz konusu değildir.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Firmamıza verilen siparişlerin üzerinden bir ay yani 30 gün geçmesinden sonra, lisansların değiştirilmesi mümkün değildir. Bunun birlikte, aynı domain in uzantısı istenilen zaman ve biçimde değiştirilebilir. .gov olan uzantı .edu yapılabilir. ya da .com olan uzantı .net yapılabilir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Sorunun yanıtı evet olacaktır. Kendi hostunuzda barındırabilirsiniz, ancak, sunucu gereksinimlerinin karşılanma olma kapasitesinin bulunması gerekir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Hazır site ve diğer hizmetlerimizle ilgili olarak, ürünlerimizin standart şekilde işlemesi noktasında, doğacak her çeşit, hata, eksiklik, aksama konularında sizlere destek vermekteyiz. Diğer konularda ise ücretli şekilde firmamız yardımcı olmaktadır.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Hazır web siteleri, hazır site paketleri ve diğer hizmetlerimiz için, siparişinizin onaylanmasını takiben, indirme linki firmamız tarafından oluşturulacak hesabınıza otomatik şekilde tanımlanmaktadır. Mekjoy olarak işlemlerimizi anlık şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Mümkündür. Hazır site fiyatları konusunda bilgi aldıktan sonra, ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekimle ya da 12 taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz. Taksitli, vadeli ödemelerde banka komisyon oranlarının yansıması söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Hazır internet siteleri siparişleriniz, hazır web sayfası ya da hazır internet sayfası ile diğer siparişlerinizi elbette banka havale- eft yöntemi ile yapabilirsiniz. Bu yöntem ile ödeme yapmak için, ödeme seçeneklerinden banka havalesi eft seçimini yapmanız gerekmektedir. Ödeme sistemlerinin son adımında ise banka hesap bilgilerinizi girmeniz gerekir. Hesap bilgilerinizi girin ve kolayca ödemenizi yapın.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Ülkemizde paypal ödeme sistemi faaliyet göstermediğinden bu ödeme yöntemini kabul edememekteyiz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Sizden gelen özel siparişler ve istekler ile iş uygunluğumuza göre özenle ilgilenmekteyiz. Hazır web sitesi satın almak ya da php ücretli scriptler hizmetlerimiz yanında ek düzenleme işlemlerine de cevap vermeye gayret göstermekteyiz.

Geri iade imkânım var mı?

Mekjoy firma yazılımarımız domaine lisanslı, ek olarak dosta teslimi şeklindedir. Bu nedenle, iade imkanı sunamamaktayız. Hazır site şablonları ve demolarımızın son derece dikkatli şekilde incelenmesini, kararın bundan sonra verilmesini tavsiye ederiz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımların alt klasörde çalıştırılması mümkündür. Ancak, subdomain olarak çalıştırılması mümkün değildir. Alt dizinden ana dizine taşımanız mümkün olup, sürükle bırak işlemini yapabilirsiniz. Hazır site satın almak, ücretsiz web sitesi ve ücretsiz php scriptler ile ilgili bilgi almak için de iletişime geçebilirsiniz.

Hazır Rent a Car Sitesi Paketleri

Araç kiralama işlemi son dönemlerin en çok tercih edilen iş alanlarından bir tanesi olarak tercih edilebilir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak kaydı ile binlerce kişinin araç kiralaması yaptığı, özellikle şirketlerin bu konuda daha çok para harcadıkları bilinir. Rent a car firmasının kurulması ile beraber pazarlama işlemlerinin online ortamda yapılabilmesi için web sitelerine ihtiyaç duyulur. Bu konuda Sektörel Elma adı ile hizmet vermekte olan firmamız hazır rent a car web sitelerini sizlerin hizmetine sunar.

Hazır Rent a Car Paket İçeriği

Firmamız bünyesinde satın alabileceğiniz paketlerden bir tanesi olarak pek çok avantajı bir arada bulabilirsiniz. 5 dil desteği ile beraber sayfa içerisinde her dile göre döviz kurunu görebilme, gelişmiş yönetim paneli, sınırsız araç ekleyebilme, düzenleyebilme ve silme, her araç için istenilen günde kiralama dönemini belirleyebilme, araç müsaitlik kontrolü gibi işlemler yapılabilir.

Hazır Rent a Car Hosting Gereksinimleri

Firmamız bünyesinde sizlere vermiş olduğumuz hazır rent a car web sitesi hizmetleri, hosting hizmetlerini de bir arada bulundurma durumunu ortaya çıkarır. Firmamız içerisinde yer alan hosting hizmetlerinden de paket içerisinde yararlanabilmeniz mümkün olur. Hosting PHP sürümünün minimum 5.6 seviyesinde olması gerekir. Hosting sisteminizde ionCube v5.0 ya da üzeri olan bir versiyonun olmasına özen göstermekteyiz. Hosting hizmeti olmadan web sitesine ziyaretçi çekebilmek mümkün olmadığından bu hizmeti de paket içeriğinde bulabilmeniz söz konusudur.

Hazır Rent a Car Paket Alımı

Araç kiralama işlemi için bir web sitesi kurmak istiyorsanız alanında uzman olan çalışanlarımız ile faaliyete geçirdiğimiz web sitemizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Araç tasarımlarının ve temaların yer aldığı web sitemizde, dilediğiniz şablon türünü tercih edebilmeniz mümkün olur. Tercihlerinizi tamamladıktan sonra kısa süre içerisinde kurulan ve faaliyete geçirilen web siteniz, müşterilerinize yönelik olarak hizmet vermeye başlar.

SEO Uyumluluk

Arama kiralama sektörü, rekabetin oldukça yoğun olduğu sektörlerden bir tanesidir. Arama yapılan bölgeye göre daraltılan web sitesi seçenekleri Google gibi arama motorları tarafından sıralanmaktadır. SEO uyumlu olarak sizlerin hizmetine sunduğumuz web siteniz, bu arama motorlarında bölgeye göre en üst sıralaya yerleşir. Bu nedenle gün içerisinde web sitesinin ziyaretçi akışı çok fazla olmakta ve işletmenin rekabette öne geçmesi sağlanmaktadır. SEO ile uyumlu bir şekilde sizlere rent a car hazır web sitesi hizmetlerini, uygun fiyat garantisi üzerinden sunmaktayız.


Top