E-mail Marketing

AnasayfaE-mail Marketing

E-mail Marketing

Firmamız e mail marketing lideri olan Euro message sistemi ile hizmet vermektedir. Çalışmalarımız ile spam yani gereksiz e mail filtrelerine takılma söz konusu olmadan gönderilerinizi yapmanız, sosyal medya çalışmalarını düzenlemeniz, mobil pazarlama ve e mail marketing hizmetlerini almanız mümkündür. Sistem son derece kolay, zorlanmadan öğrenilebilen ve kullanılabilen uygulamalar sunmaktadır.

Omnichannel Kampanya Sisteminin Yönetilmesi

Dijital veriler ile offline  müşteri verilerinin birleştirilmesi ve kişiselleştirilmiş olarak tasarlanması çalışmalarımızla mümkün olmaktadır.

Kampanya Platformu Oluşturulması

Euro massage veri tabanının oluşması, toplu mail, toplu mail gönderimi, sms gönderim servislerinin düzenlenmesi, spam önleme araçlarının düzenlenmesi gibi hizmetleri kapsamaktadır.

E posta

Farklı modüllerin sisteme eklenmesi ile marketing işlemleri planlanabilir ve aktif olarak uygulanabilir.

Autopilot

Autopilot sistemi ile marketing yani pazarlama mesajlarınızı otomatik olarak sistem üzerinden düzenli şekilde gönderebilirsiniz. Toplu mail fiyatları ve e mail marketing fiyatları olarak firmamız size uygun seçenekler sunmaktadır.

Tavsiye Motoru

Danışanlarımızın ilgi alanları ve çalışma alanları ile bağlantılı olarak, e mail marketing hizmetleri kapsamında, e postaların içerikleri ve kapsamları düzenlenmektedir.


Top