Grafik Tasarım

AnasayfaGrafik Tasarım

Grafik Tasarım

Kurumsal kimlik nedir sorusu, son dönemlerin en fazla gündeme gelen sorularından biridir, çünkü kobiler, firmalar ve daha büyük çaplı organizasyonlar için marka değerinin yaratılması ekonomik anlamda son derece önemli kazançlar sağlamaktadır. Kurumsal kimlik çalışmalarımız noktasında, Mekjoy olarak en kapsamlı ve doğru saptamaları içeren hizmetleri sizlere sunmaktayız. Kurumsal kimlik sadece ticari ya da reklam noktasında, parlak bir terim olarak algılanmamalıdır. Çok daha derin ve komplike açıklamaları olan bir terimdir.

Bir ofis dekorasyonu yaparken,öncelikle yapılacak iç dekorasyonun, renklerin, mobilya malzemelerinin ve modellerinin belirlenmesi, akla gelen her mobilyayı almaktan çok daha sağlıklı bir durum olacaktır. Gelişigüzel akla gelen her mobilya ya da cihazı almak ve ofise doldurmak yerine, bir plan içinde, özenilmesi ve renklerin saptanması, birbirine uygun şekilde dekorasyon yapılması, ofisinize gelen misafirlerinizin de çok daha fazla etkilenmesine olanak sağlar. Kurumsal kimlik örnekleri de işte bu örnek gibi, firmalara uygun, belirli bir simge ve hizmet özetlerini içeren özel uygulamalardır. Kurumsal kimlik tasarımı, firmalar noktasında bir bütün olmalıdır. Marka adı, slogan, faaliyet alanına göre belirlenerek simgeler, logo çalışmaları, amblem, firmanın ürünlerine göre, menü ya da ürün kataloglarının hazırlanması, ofislerin, şubelerin ya da mağazaların uygun ve aynı şekilde restorasyon ile dekorasyonlarının yapılması, elemanların üniformaları, müşterilere yaklaşım biçimlerinin aynı olması gibi çalışmalar söz konusu olmaktadır.

Kurumsal Kimlik tasarımının önemi

Kurumsal kimlik çalışması ile bütünlük sağlanması, firmaların müşteri üzerinde olumlu etkiler bırakmasını sağlamaktadır. Bir restorana girdiğiniz düşünün, elelanların üniformalarının aynı olması, size aynı özenle yaklaşmaları, bütünlük ve özen içeren bir dekorasyon, özenli logolarla çalışılmış menüler, peçeteler, hepsi de firmanın özeni gösterir ve sizde olumlu izlenimler bırakır. Bu güvenin ve beğeninin sağlanması çok önemlidir.

Kurumsal Kimlik Tasarımlarının Yapılması

Kurumsal kimlik tasarımı firmamız Mekjoy tarafından büyük bir özenle yapılmaktadır. Bu noktada, kobiler, markalar, şirketler ve kurumlar için özel çalışmalarımızın olduğunu belirtelim. Verilen hizmetlerin ayırt edici şekilde yansıtılması ve bunun da müşteriler ya da müşteri adaylarına geçmesi sağlanmaktadır. Kurumsal kimlik çalışması kapsamında, dikkate alınan belirgin noktalar, verilen hizmet ve ürünlerin özellikleri, hizmet ya da ürün sunulan alan insan özellikleri ve yöresel yapının analiz edilmesi, üründe ya da hizmette yansıtılmak istenen farklılık, belirgin özellik gibi hususların üzerinde durularak, uygun ve çarpıcı slogan, logo belirlenmesi yapılır. Dekorasyon, ürünlerin sunumları, üniformalar gibi detaylar da buna göre belirlenir. İnternet sayfası ya da web sitesi ile bütünlük sağlanır.

Kurumsal Kimlik Tasarımlarında Firmamız Mekjoy

Kobilerin ve kurumların, firmaların mükemmel ve etkili kurumsal kimliklerinin belirlenmesi noktasında, bugüne kadar firmamız Mekjoy olarak başarılı çalışmalara imza attık. Kurumsal kimlik mack up işlemlerimiz, özenle, eğitimli ve deneyimli personelimiz tarafından, her firmaya özel şekilde yürütülmektedir. Mekjoy.com.tr sitemize tıklayarak, firma bilgilerimize ve çalışmalarımıza göz atarak, iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, özenle sizin için kurumsal kimlik dosyası hazırlar. Birçok seçenek ile hazırlanan veriler, sizlerin beğenilerine sunulur. Profesyonel çalışmalarımız ile siz de mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz ve kurumsal kimlik fiyatları olarak en uygun çözümleri sunmanız da sizi memnun edecek.


Top