PCI DSS Uyumluluk Hizmetleri

AnasayfaPCI DSS Uyumluluk Hizmetleri

PCI DSS Uyumluluk Hizmetleri

PCİ DSS nedir PCİ DSS kredi kartlı ödeme endüstrisi veri güvenlik standartı olarak kullanılan kısaltmadır. Bu standart bir kurallar bütününü kapsamaktadır. Buna göre, kredi kartı işlenmesi, iletilmesi, muhafaza edilmesi, fiziksel bilgi emniyetinin sağlanması kurallarının bütünüdür. PCI İngilizce olarak, payment card ındustry olarak açılımı söz konusudur. Bu standart uluslararası uygulaması olan bir kurallar bütünü olup, Amerikan express, Visa, Mastercard, Worldwide gibi uluslararası geçerliği olan kartların uygulama sistemlerinin düzenlenmesidir.

Mekjoy Bilişim firmamız, PCİ DSS uygulamaları noktasında, uygulama yetkisi olan ülkemizdeki az sayıda firmalardan biridir. Yerinde denetim ile ASV tarama hizmeti yapmaya yetkili olan firmamız, sizlere en mükemmel desteği sunacaktır. Hizmetlerimiz kapsamında, PCI konseyi bünyesinde, QSA sertifikasına sahip olan ülkemiz denetçileri vasıtasıyla, denetim, danışmanlık, denetim hizmetlerinin size eksiksiz olarak sunulması söz konusudur.

Mekyoj olarak, hizmetlerimizi 3 ana kategoride sınıflandırabiliriz. Hizmetlerimizle, e ticaret güvenliği sağlayabilirsiniz. PCİ DSS eğitimi ile güvenli kredi kartı ödeme sistemlerini belirleyeceksiniz ve müşterileriniz size güvenmesini sağlayacaksınız. PCİ DSS seviyeleri ile siz de bu güvenlik unsurlarına dahil olacaksınız ve pci dss taraması ile güvenli ödeme sistemlerinden yararlanabileceksiniz.


Top