Facebook Reklamları

AnasayfaFacebook Reklamları

Facebook Reklamları Hizmeti

Sosyal alan olarak, ülkemizde en popüler, en ilgi gören ve üye sayısı yüksek, büyüme hızı en dikkat çeken oranda olan alan facebook tur. Facebook un en önemli özelliklerinden biri, her yaştan insana, hem genç nüfusa, hem de eğitimli ve kariyer sahibi kişilere, hem de ileri yaşlardaki kişilere hitap etmesidir. Teknolojiye ilgisi olan kişilerin de ilgisini çeken bir mecradır. Sosyal ağlar üzerinden verilen reklamların yayılma oranlarının son derece yüksek olduğunu belirtelim. Facebook reklamları başta olmak üzere, Sosyal medya reklamlarının en önemli avantajlarından biri, etkileşimin fazla olmasıdır. Reklamın bir defa yayınlanmasından sonra, potansiyel anlamda çok daha fazla müşteriye yayılması söz konusudur.

Facebook reklam vermek, hedef kitleye ulaşma açısından son derece avantajlıdır. Bu noktada, verilecek reklamların, hedef kitleye yani, ülke, kent, kişilerin cinsiyeti, yaşları, anahtar kelime özellikleri, kitle eğitim seviyeleri, çalışma durumları gibi ayarlamalar ile ulaşma sağlanabilir. Bu şekilde, direk kitleye ulaşılır, ürün tanıtımı yapılabilir. Uygun bütçe ile yüksek etkileşim sağlanır. Facebook reklam nasıl verilir, firmamız Mekjoy üzerinden en doğru desteği alabilirsiniz.

Videolar

Reklam tanıtımları için video uygulaması ile ürün özelliklerini sergilemek ve dikkat çekmek mümkündü

Görsel

Dikkat çekmek amaçlı olarak, kalite bakımından yüksek olan görsellerin hazırlanması mümkündür.

Döngü

Bir reklam içinde, bağlantıları ayrı olan ve maksimum 10 adet veri eklenebilir ve bu şekilde tanıtım hazırlanabilir.

Slayt Gösterisi

Reklam yöneticisi ile video reklamlarında, slayt gösterisi yapılabilir. Hareket ile ses ve yazılı unsurların bir araya getirilmesi mümkündür.

Hızlı Deneyimler

Bu uygulama kanvas olarak da adlandırılmaktadır. Bu uygulamada, reklamlar tam ekran modunda, mobil uygulama için optimize edilerek hazırlanmaktadır.

Potansiyel Müşterileri Edinme İçin Hazırlanan Reklamlar

Sosyal medya, instagram ve facebook üzerinden reklamların yayınlanması potansiyel müşterilerin edinilmesi açısından son derece önemlidir. Görsel, video ya da döngü tanıtımları olarak geçer ve birçok etkileşim sağlar.

Teklif

Facebook üzerinden yayınlanan indirimler ile promosyonlar, kampanyalar, indirimler olarak başlık altında toplanmaktadır. Görsel, video ya da döngü şeklinde yayınlanabilir.

Gönderi Etkileşimleri

Sayfa gönderilerinin, daha fazla paylaşılması, beğenilmesi, dikkat çekmesi için ön plana çıkarılması mümkündür.

Etkinlik Cevapları

Etkinlik bilinirlik potansiyelinin artırılması noktasında, ürün hakkında cevapların sık ve yoğun alınması için sistem kurulabilir. Gerek görsel, gerekse video sistemleri ile sistem hazırlanabilir.

Sayfa Beğenilmeleri

Reklamların giderek daha fazla kullanıcı tarafından beğenilmesi için uygun sistem kurulabilir.

Uygun  facebook reklam ücretleri ile sizinleyiz. Facebook reklam danışmanlığı hizmetlerimizle, yukarında reklam özelliklerini edinebilir, uygun çözümler sağlayabilirsiniz. Facebook reklam optimizasyonu hizmet paketlerimiz sizi bekliyor.


Top