Alışveriş Reklamları

AnasayfaAlışveriş Reklamları

Marka Bilinirliğinizi Arttırın

E ticaret siteleri için son derece önemli bir özellik olarak, ürünlerin doğru şekilde sunulması noktasında, alışveriş reklamları bilgilerinin dikkatle incelenmesi gerekmektedir. Bazı önemli detaylar aşağıdaki gibidir., elbette sorularınız olabilir ve her zaman uzmanlarımıza en doğru ve kapsamlı cevapları almak üzere ulaşabilirsiniz.

Google Alışveriş Reklamları - Ürün Listeleme Kavramı Nedir?

Google Alışveriş Reklamları son derece etkili ve kalıcı, dikkat çeken reklam çeşididir. Her ürünün ayrı şekilde, farklı olarak tanıtılması söz konusu olmamakla birlikte, direk şekilde, fotoğraflı, fiyat, indirim ile promosyon mesajlarının eklenerek reklam yapılması olarak tanımlanabilir. Google alışveriş reklamları nedir bilmek ve uygulamak, e ticaret siteleri için son derece avantajlıdır.

Google Alışveriş Reklamlarının Görüntülenmesi

Reklamların, Google arama motoru üzerinden görüntülenmesi söz konusu olmaktadır.

Google Alışveriş Reklamları, e ticaret siteleri açısından, benzeri olmayan bir tanıtım alanı oluşturmaktadır.

Sitemizden, son derece cazip tanıtım ve ürün satış olanakları sunan Google alışveriş reklamları hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Google Alışveriş Reklamlarının Avantajları

Google, dünyanın en fazla tıklanan  arama motorudur. Google alışveriş reklamları ise, arama sonuçları ana sayfasında yer alır, son derece dikkat çeken, prestije sahip, dikkat çeken ürün görseli, bilgileri ve fiyatının da yer aldığı şekilde ürünün görüntülenmesi sağlanır. Medya alanında uygulanan diğer reklam çeşitleri ile kıyaslandığında, bu tanıtım sisteminde 6 kat fazla etki uyanmaktadır.

Google Alışveriş Reklamlarının Ücretlendirilme Şekli

Google Alışveriş Reklamları bir ads reklam çeşididir. Ads reklamlarının genel özelliklerinden olarak, ziyaretçi başına maliyet üzerinden ücretlendirme söz konusudur. Bu alanda rekabet klasik ve bilinen reklamlara göre çok daha azdır. Aynı zamanda yatırım noktasında kazancı çok daha yüksektir.

Google Alışveriş Reklamlarından Yararlanma

Reklamlardan maksimum verimle yararlanmak için birtakım teknik noktaların da bilinmesi lazımdır. Çok daha sağlıklı, net ve ayrıntılı bilgileri almak için sitemize üzerinden destek alabilirsiniz. Ekibimiz maksimum verimi almanız için size destek olacak.


Top