LinkedIn Reklamları

AnasayfaLinkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamları

Linkedin, bir web sitesi olarak, iş dünyası noktasında son derece etkili adreslerin başında gelmektedir. İş dünyasının nabzını tutan sitede, business to business reklamların verilmesi, gerçekten kazançlı sonuçlar sağlamaktadır. Buna B2B adı verilmektedir. İş alanında ürün ya da hizmet sunan firmalar için en uygun kitlenin bir adreste bir araya gelmesi olarak düşünülebilir. Linkedin reklam sunumları ile, B2B reklamcılığı açısından geniş olanaklar, verimler elde edilmektedir. Dünya çapında ve ülkemizin ileri gelen firmalarının ceo, genel müdür kademelerinden başlamak üzere, çalışanları ve özellikle yöneticilerin yer aldığı kitleye ulaşmak için Linkedin reklam verme olanaklarından yararlanmak en doğrusu olacaktır. Hem iş dünyasında gerçek profesyonellere ulaşmak için doğru adrestir, hem de müşteri potansiyeli açısından gerçekten doğru adrestir. Şirketlerin, gerek ürün, gerekse hizmet tanıtımlarında Linkedin ile destek alarak, Linkedin reklamları hizmeti almaları kazançlı verim sağlayacaktır. Mekjoy ile verimli destekleri ve çalışma sonuçları alacaksınız.

Linkedin Reklam Modelleri

Linkedin Text Ads, Linkedin metin reklamları olarak, metin şeklinde reklamların hedef kitlenize hitap edecek şekilde hazırlanması ve yayınlanmasıdır.

LLinkedin sponsored content, sponsorlu reklam çeşitleri, gönderileri öne çıkartan reklam modelidir. Vurucu olmasını istediğiniz detayları öne çıkarabilirsiniz.

Linkedin display ads, display reklamlar, reklam alanlarının konumlarını ve boyutlarını reklam verenlere özgürce belirleme imkanı verilmektedir.

Linkedin sponsored in mail, sponsorlu Linkedin mailleri, mail üzerinden reklam metinlerinin gönderimleri ile yaklaşık olarak 500 milyon site kullanıcısına e mail ile ulaşma ve  tanıtım fırsatını sunmaktadır. Ayrıca, reklam verenlerin diğer reklam türlerinde olduğu gibi, hedefleme yapmaları mümkündür.

Linkedin follow company ads, şirket takip reklamları ise, firmaların kişi sayılarını Linkedin üzerinden artırmak istemeleri durumunda uygulanmaktadır.


Top