Dedicated Server (Fiziksel Sunucu)

AnasayfaDedicated ServerDedicated Server (Fiziksel Sunucu)

Dedicated Server (Fiziksel Sunucu)

Dedicated Server(sunucu) ile kurumsal donanımlara sahip, hızlı ve güvenilir kiralık sunucu hizmetlerini kaçırmayın!

XEON İşlemci Performansı

Profesyonel Çözüm İmkanı Sunan XEON işlemciler ile yüksek performans ve verimlilik elde etmek mümkündür.

Tamamı Size Özel Kaynaklar

Paylaşımsız olarak tamamen size özel ayrılan bulut ve fiziksel sunuculardan avantajlı fiyatlarla yararlanın.

Kurumsal Donanımlar

Kurumsal donanımlar yedeklenmektedir. Size hızlı ve güvenli serverlerın keyfini çıkarmak kalır.

Ücretsiz Kontrol Paneli

Ücretsiz kiralık server hizmetleri ile ücretsiz Plesk Panel lisansı ile maliyetleri azaltabilirsiniz.

Ücretsiz Site Taşıma

Mekjoy Dijital Bilişim kalitesine geçmek isteyen kulanıcılarımız için tüm sunucu taşıma işlemlerini ücretsiz olarak yapıyoruz.

Ücretsiz Sunucu Kurulumu

Server kurulumu ve gerekli konfigürasyonlar, teknik kadromuz tarafından ücret alınmadan sağlanmaktadır.

TIER III Veri Merkezi

Serverlerımızın tamamı Türk Telekom bünyesinde Veri Merkezinde yer almaktadır.

Güçlü Network Alt Yapısı

Tamamı yedekli güçlü network alt yapısı olan sunucularda olası teknik problemlerden etkilenme oranınız düşer.

%99.9 Uptime Oranı

Yüksek uptime oranı ile erişim problemi olmadan kesintisiz olarak kiralık sunucunuza erişin.


Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu - Server Ne Demektir?

İşlemci ve sunucu internet ağlarını oluşturan teme unsurlardır. Sunucu, bir bilgisayar ya da bilgisayar programı olup, işlemcilerin ortak bir internet kaynağına bağlanmalarını idare eden, sistem yönetimi yapma görevi bulunmaktadır. Buna göre, web sitesine giren bilgisayar işlemci, bunu işlemi idare eden sistem cihazı ise server, sunucu olarak adlandırılır. Sunucuların son derece önemli görevleri bulunmaktadır. 7 gün ve 24 saat, kesintisiz olarak güvenli çalışması ve sistemi idare etmesi gerekmektedir. Verilerin işlenmesi, sistemin çalışması görevleri için sunucuların da donanımlı olması lazımdır. Bir sunucu yüksek bileşenlere sahip olmalıdır, RAM, Disk ve işlemci özelliklerinin yüksek olması gerekmektedir. Sisteminizi mükemmel şekilde yükseltecek sunucuların edinilmesinde Mekjoy gerekli işlemleri yapacaktır. Dünyanın en donanımlı sunucularını firmamız sizin için tedarik etmektedir.

Dedicated Sunucu ne demektir?

Dedicated server nedir, Dedicated server cihazları için firmamıza güvenebilirsiniz. Dedicated server kiralama hizmeti, donanımlı şekilde, tüm kaynakların kendine özgü şekilde tamamlanmış ve donanımsal şekilde kiralama hizmetinin sunulmasıdır. Kiralama ile bilgisayarın tüm donanımı ile birlikte kullanım haklarını sizlere sunmaktayız. Elbette, cihazın veriminin artması noktasında, ram, ssd ile işlemci donanımlarını artırabilirsiniz. Dedicated sunucular, ayrıca, maksimum veri güvenliği sağlamaktadır ve yüksek içerikli web siteleri için de çok önemlidir.

Bulut Sunucu ne demektir?

Sunucular üzerinde, farklı sanallaştırma elemanlarının kullanılması ile oluşturulan sunucu kiralama sistemimiz olarak tanımlanabilir. Tek bir sunucu içinde, birden fazla ki bulut sistemi bu şekilde oluşmaktadır, sunucu barındırabilir. Bulut sunucuların arasında, veri güvenliği sağlanmaktadır, ayrıca performans noktasında kayıp da olmaz. Mekjoy olarak bulut sunucu hizmetlerini başarılı şekilde yapmaktayız.

Sanal Sunucu ne demektir ?

Sanal sunucu kiralama hizmetimizde, özel donanımlar ve yazılımlar ile yüksek performans çalışma sağlayan, dinamik ölçülme özelliği olan, yüzde yüz yedekleme özelliği olan, kiralama hizmeti verilmektedir. Ekonomik ve yüksek performans sunan bir sistemdir.

Sunucu Optimizasyonu Nasıl Yapılmaktadır?

Optimizasyon işlemleri hem firmamız yetkilileri tarafından yapılabilir, hem de anlatımlarımızla sizler de yapabilirsiniz.

Sunucu - Server Kiralama seçimleri nasıl yapılmaktadır?

Mekjoy firmamız olarak, en doğru seçimleri yapmanız için her zaman bilgi ve soru cevap destek hattımız sizinledir. Sistem mühendislerimiz en doğru seçimi yapmanız için yardımcı olacaklar. Tek işlemci sunucular, çift işlemci sunucular ve sistemler üzerinden seçim yapabilirsiniz.

SSD Sunucu ne anlama gelmektedir?

NVME SSD diskler ile yüksek performans sunan, dinamik kaynak ölçme özelliği olan, yüzde yüz yedekleme özellikleri olan server kiralama hizmetidir. Altyapısı yüksek, hızlı ve depolama özellikleri yüksektir.

VPS Sunucu ne demektir?

Virtual private server, vps sisteminde, CPU, RAM ve disk sistemlerinin dağınık bir yapıda olmaması ve bir sanallaştırma sistemi üzerinden sunucu kiralaması hizmetidir. Bu şekilde, sistem birden fazla sunuculara bölünür ve paylaştırılır.

VDS sunucu ne demektir?

Virtual dedicated server VDS sisteminde, CPU, RAM, SSD disk ve benzer fiziksel sunucu kaynaklarının, çeşitli sanallaştırma uygulamaları ile bölünmesi sistemiyle birden fazla sunucu sisteminin oluşturulmasıdır.

Sunucu Kurulumu İçin Destek Verilmekte Midir?

Gerek dedicated - fiziksel server, gerekse cloud, bulut server satın almalarınızda, firmamız tarafından tüm sunucuların kurulum işlemleri mühendislerimiz tarafından hızlı, doğru ve detaylı şekilde yapılmaktadır ve hazır şekilde sizlere teslim edilmektedir. Dedicated server firmaları arasında özenimizle ilk sıradayız.

Başka bir firmadaki sunucumu, Mekjoy a nasıl taşıyabilirim?

Sunucuların taşınması, kapsamlı, zaman alan, ayrıca kesinlikle uzmanlık isteyen , dikkat unsurunun son derece önemli olduğu bir işlemdir. En ufak bir detay hatanın yapılmasında, tüm sistem üzerinden sıkıntı doğabilir. Dedicated server nasıl kurulur, bilen, alanında son derece vakıf mühendislerin yapması gerekmektedir. Mekjoy olarak, firmamız size mükemmel taşıma hizmeti sunacaktır.

Sunucu kiralama işlemleri yapılırken yapılması gerekenler?

Dedicated sunucu şikayetleri kapsamında, doğru firma ile çalışmamak, dikkat edilmesi gereken birtakım noktaların es geçilmesi gibi detaylar söz konusu olmaktadır. Kiralık sunucu seçimlerinde, öncelikle sisteminizin ihtiyaçlarına en uygun seçimi yapmanız son derece önemlidir. Dedicated server fiyatları noktasında, gereksiz olarak yüksek donanımları seçerek fazla bir ödeme yapmayınız. Ayrıca düşük server donanımları alarak, dedicated server satın alma noktasında, gereksiz bir kiralama yapmamalısınız. Mekjoy olarak, desteklerimizle size en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olacağız. Ücretsiz dedicated server ve dedicated server tavsiyeleri ile sizlere en doğru sistemleri seçmeniz konusunda yardımcı olacağız. Dedicated server yorumları için de sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Top