Sosyal Medya Danışmanlığı

AnasayfaSosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Dünya genelinde milyonlarca ziyaretçisi ve üyesi olan sosyal medya siteleri, firmaların ya da kurumların, hizmetlerini ve ürünlerini sunmaları açısından son derece etkin bir platformdur. Firmalar, markalar ya da kişiler ürünlerini etkin şekilde hedef kitlelerine aktarabilirler. Ortak paylaşımların ve etkileşimin çok fazla olması tanıtımların da etkin olmasını sağlamaktadır. Markaların, ürün ile hizmetlerin tanıtımlarında firmaların özgür oldukları platform olarak öne çıkan sosyal medya siteleri, ayrıca firmalara ve kişilere seçim yapma hakkını da tanımaktadır. Youtube, instagtam, facebook, linkedin, twitter adreslerinden seçimler yapılabilir. Eğlence odaklı ürünler için snapchat, görselin önemli olduğu ürünler için instagram seçilebilir.

Klasik tanıtım ortamları olan tv ya da radyo ile gazete reklamlarından çok daha etkili bir mecra olarak sosyal medya ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle, doğru şekilde, sosyal medya hizmetleri veren profesyonel bir firma ile çalışmak son derece önemlidir. Mekjoy olarak profesyonel sosyal medya ajansı hizmetlerimiz sizleri beklemektedir.

Mekjoy Olarak Sizin İçin Yapacaklarımız

Hesap Kurulumu ve Eş Zamanlı SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Google ve Meta platformu ile hukuki süreçlerin yürütülerek hesapların geri kazanımı ve eş zamanlı arama motoru optimizasyonu

İçerik Yönetimi Hizmetimiz

Sosyal medya son derece aktif ve sürekli değişen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle, düzenli aralıklarla yenileme ve besleme yapılması son derece önemlidir. Firmamız, sosyal medya danışmanlığı ajansı olarak, aktif olarak hesaplarınızın güncellenmesini ve yenilenmesini sağlamaktayız. Gif, yenilenen blog yazıları ve görseller ile aktivasyon sağlarız.

Moderasyon Hizmetimiz

Sosyal medya hesaplarının düzenli olarak kontrol edilmesi ile yorumlarla ilgilenilmesi söz konusu olmaktadır.

Sosyal medya takibi hizmetimiz

Sosyal medya danışmanlığı olarak, uygun programlar eşliğinde, sosyal medya sitelerinde takibin yapılması titizlikle sürdürülmektedir.

Online İtibar sağlanması kriz yönetimi

Kişisel sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz kapsamında, marka üzerinde meydana gelebilecek krizleri öngörür ve buna yönelik tedbirleri alırız. Olası kriz nedenleri ve yapılacaklar tasarlanarak bir sorun durumunda hemen uygun tedbirler alınır.

Dijital PR, Halkla İlişkiler hizmeti

Sosyal medya danışmanlığı paketleri kapsamında, firmalar için mükemmel ve etkili sosyal medya tanıtım hizmetleri sunmaktayız. Markanın bütünlük içinde yönetilmesi son derece önemlidir. SEO uygunluğu olan metinlerin hazırlanması, görsellerin buna göre seçilmesi, bu şekilde markanın google başta olmak üzere arama motorlarında ilk sıralarda yer alması söz konusu olmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

İnstagram sosyal medya danışmanlığı ve diğer sosyal medya sitelerinde firmaların aktif ve başarılı şekilde yer almaları için firmamız yılların deneyimi ile danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu işlemlerin bilinçsiz ve kontrolsüz şekilde yapılması önemli imaj zararlarına neden olabilir. Sosyal medya danışmanlığı teklif seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

 


Top