SEO Akademi

AnasayfaSEO Akademi

Seo Akademi

Kurumsal ve Bireysel Eğitim Merkezi!

Kendi web sitesinin optimizasyonunu kendisi yapmak isteyenler yada seo konusunda uzman olmak isteyenler için özel eğitimler hazırladık. Türkiye’nin en fazla tercih edilen geniş ve güçlü bir kadroya sahip SEO kursu İstanbul şubesi olan Mekjoy SEO, Google Seo eğitimi, Temel ve İleri düzey SEO eğitimleri ile ön plana çıkmaktadır.

Kurumsal Seo ve E-ticaret Seo gibi alanlarda uzman olmak istiyorsanız siz de firma olarak yada bireysel olarak eğitimlerimize katılabilirsiniz, Sosyal Medya Uzmanlığı, Adwords konularında bilgi sahibi olarak rakiplerinizi sollayacak düzeye gelebilirsiniz. Üstelik alacağınız eğitim sayesinde seo masraflarınızı minimum düzeye indirebilirsiniz. Blog Yönetimi konusunda deneyimli ve alanında uzman eğitimciler ile alanında uzman bireyler yetiştirmektedir.

Firmalara ve bireylere uygun eğitim imkanları sunulmaktadır. E-Ticaret Web Sitesi Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Kurumsal Zarafet, Web Tasarım, Blog Hazırlama ve İçerik Yönetme, SEO İçerik Editörlüğü, HTML, Marka Hukuku, WordPress ve Joomla, Etkileyici Sunum Teknikleri ve Bilişim Hukuku adı altında değişik alanlarda kişi ve iş dünyasında firmalara eğitim vermektedir.

Alanında deneyimli ve profesyonel Türkiye’nin en iyi akademisyenlerinden ve uzmanlarından oluşan Sosyal Medya, Seo optimizasyonu ve Dijital Pazarlama eğitmenleri ile web tasarım uzmanları, makale ve tanıtım yazısı yazarları, Adwords uzmanları, eğitim danışmanları gibi dev bir ekip eşliğinde Mekjoy seo ve sosyal medya danışmanlığı konusunda hizmet veren bir firma olarak hem bireysel hem de kurumsal online seo eğitimi çözümleri sunmaktayız. .

  • Seo Kursu İstanbul Avantajları

Türkiye’nin En Profesyonel Eğitmenleri

Avrupa Eğitim Standartlarına Uygun

%100 Öğrenme Garantisi ile müşteri memnuniyeti

Etüd İmkanları

Avantajlı Ödeme İmkanları

Özel Ders Programları

Uygulamaya önem veren eğitim sistemi

Katılım Sertifikası

 

İleri Düzey Seo Akademi Eğitimleri – Dijital Pazarlama Kursları

Mekjoy Seo her biri alanında uzman yazılım, web tasarım, sosyal medya, dijital pazarlama eğitmenleri ile farklı birçok alanda ücretli seo eğitimi ve ücretsiz seo eğitimi vermektedir. Kurumsal ve bireysel olarak özel ders ve eğitim danışmanlığı hizmetleri de sunulmaktadır.

Bireysel Eğitimler

SEO Eğitim Zirvesi

SEO Kursu

Mesleki SEO Kursu

Sosyal Medya Kursu

Mesleki Sosyal Medya Kursu

Adwords Eğitimi

İnternet Reklamcılığı Eğitimi

Ücretsiz SEO ve Sosyal Medya Semineri

  • Kurumsal Eğitimler
  • Destekleyici Eğitimler

Top