Instagram Reklamları

AnasayfaInstagram Reklamları

Instagram Reklamları

İnstagram, dünya çapında 400 milyon üzerinde üyesi ve kullanıcısı olan, son derece güçlü mobil reklam platformlarından biridir. Yüksek oranda erişim sağlaması bakımından, İnstagram reklamları, ürünlerin ya da hizmetlerin tanıtımlarında gerçekten etkili sonuçlar vermektedir. Hem bütçe açısından uygun rakamlarla tanıtımlarınızı yapabilirsiniz, hem de hedef kitleye direk şekilde ulaşma imkanını elde edersiniz. İlgi gören bir site olduğundan, İnstagram reklamları ile hızlı şekilde geri dönüşler alabilirsiniz.

İnstagram reklam verme usulleri olarak, birkaç uygulama olduğunu belirtelim. Bunlar stories ve carosel olarak adlandırılmaktadır. Toplamda dört ana temelde sistem şekillenmektedir. Mekjoy olarak, instagram reklamları konusunda, her firmaya özel çalışmalar yaparak, en net sonuçları ve hizmetleri sizlere sunmaktayız. Doğru zamanda, doğru hedefe ulaşmanızı sağlamaktayız.

Hikaye Reklam Uygulamaları

Hikayelerin akışlarında yer almak, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kitlelere ulaşmasında son derece etkili olmaktadır.

Fotoğraf Reklam Uygulamaları

Kare ya da yatay format ile hazırlanan kaliteli fotoğraflarla tanıtım yapabilirsiniz.

Video Reklam Uygulamaları

İnstagram videoları 60 saniye olarak belirlenmektedir ve bu süre içinde hazırlanan tanıtım videoları son derece etkili sonuçlar vermektedir.

Dönen Reklam Uygulamaları

Aynı gönderide birkaç fotoğrafın konmasına imkan sunan dönen uygulama ile birçok ürün tanıtımını tek bir gönderide yakalayabilirsiniz.

Koleksiyon Reklam Uygulamaları

Koleksiyon formatı ile geniş tüketici kitlelerine ulaşabilirsiniz. Ürünlerin ya da hizmetlerin keşfedilmesi, beğenilmesi, satın alınması için iletişim kurulması hedeflerinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnstagram reklam optimizasyonu hizmetlerimizle en doğru yerdesiniz ve İnstagram reklamları nedir firmamızla doğru şekilde öğrenebilirsiniz.


Top