Basında Biz

AnasayfaBasında Biz

2006 yılından beri sizlere kaliteli bilişim hizmetlerini ulaştırmak amacıyla çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, domain, hosting, sunucu, güvenlik, toplu sms gibi hizmetler ile sosyal platformlar ve arama motorlarında güncel kalmanızı sağlıyoruz. %100 Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız daha iyi hizmet hedefiyle kendini sürekli geliştirmektedir. Tüm işlemler profesyonel kadro sayesinde her zaman en iyi iş kalitesi ile mükemmel bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

 

Var gücüyle çalışan uzman ekibimiz gelişen teknolojiden en iyi şekilde yararlanmakta alt yapısını da sürekli olarak daha da güçlendirmektedir. Bu durumun yarattığı farkındalık sebebiyle sektörde hakkında oldukça konuşulan lider firmalardan biriyiz. Sürekli gündemde kalan firmamız güncel hizmetleri ile müşterilerini güler yüzle ağırlamak için büyük çaba göstermektedir. Sunulan en iyi hizmet ile müşterilerimize kalitemizi ıspatlamış bulunuyoruz.

 

Kaliteden ödün vermeden güvenilir hizmetlerimiz ile ön plana çıkmatayız. Sektörde öncü olmamız sebebiyle çok sayıda haber ve blog sitesinde hakkımızda yer alan içeriklere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Tv kanallarında internet dünyasında yer alan Mekjoy dijital hizmetler konusunda yayınlanan videolar ve içerikleri bu platform üzerinden paylaşacağız.

 

Gazete haberleri, yapılan röportajlar, Tv programlarını aşağıda ayrıntılı olarak listeledik. Çalışma sistemimiz hakkında çıkan haberleri yakından takip etmek istiyorsanız basında biz sayfasını takip etmenizi öneriyoruz. İlgilendiğiniz yayın, video yada haber üzerine tıklayarak detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.


Top