SWIFT CSP Danışmanlığı

AnasayfaSWIFT CSP Danışmanlığı

SWIFT Müşteri Güvenlik Programı Danışmanlığı

Bankacılık ile finans alanında birçok yenilik meydana gelmekle birlikte, elbette bunlar yaşamımızı son derece kolay hale getirmektedir. Bununla birlikte, siber tehditlerin zarar vermemesi için kesinlikle birtakım tedbirlerin alınması lazımdır. Bu tehditler, hem kullanıcıları hem de işlem kaynaklı firmaları zarara uğratan haller alabilir. Siber saldırılar tür değiştirmekle birlikte, sayıları da son derece artmaktadır. Bu nedenle, güvenilir bir firmadan danışmanlık almak son derece önemlidir. Günümüzde, donanımlı ve bilinçli saldırganların SWIFT kuruluşuna da son derece önemli saldırılarda bulunduğunu belirtelim. Bu nedenle, son derece önemli bankalar da zarar görmüştür.

SWIFT, Society for worldwide interbank financial communication sistemi de birkaç yıl önce tehlike altında kalmıştı. Bu nedenle, yeni ve yüksek bir güvenlik sistemi olarak, swift müşteri güvenlik programı geliştirildi. Firmamız Mekjoy olarak, ülkemizde prpfesyonel ve yüksek çözümlü olarak, swift müşteri güvenlik programı danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız. CSP, Müşteri güvenlik programı uygulamasına hakim bir firmayız.

CSP Danışmanlığı çalışmalarımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Her kurum ve firmanın özelliklerine uygun şekilde işlemlerimiz yapılmaktadır. Swift csp danışmanlığı hizmetlerimizden maksimum verim alacak, yüksek güvenlikle sitenizi müşterilerinize sunabileceksiniz. Firmamızdan swift csp nedir öğrenin ve zaman geçirmeden danışmanlık hizmeti alın.


Top