Bilgi Güvenliği Hizmet Paketleri

AnasayfaBilgi Güvenliği Hizmet Paketleri

360 Derece Bilgi Güvenliği Hizmet Paketleri

Kurumların, tüzel kişilikleri gereği, uymaları lazım olan birtakım güvenlik standartları bulunur. Ayrıca, bir kurumun güvenlik temelinin sağlam olması, altyapısının doğru şekilde düzenlenmesi noktasında, bilgi güvenliği kontrollerinin önemi büyüktür. Bu kontroller testler üzerinden yapılmaktadır. Örnek olarak, sosyal mühendislik testleri, zafiyet taramalarının yapılması, sızma testlerinin yapılması, son kullanıcı farkındalık artırılması sistemlerinin ve kurallarının denetlenmesi örnek olarak gösterilebilir. Bilgi güvenliği son derece dikkat edilmesi gereken bir kriterdir.

Firmamız, kurumların ihtiyaçlarını karşılayacak gelişmiş ve donanımlı bilgi güvenliği hizmeti içeren paketlerini kurumlara sunmaktadır ve güvenlik altyapısının da mükemmel olmasına yardımcı olmaktadır. Kurumların işi de son derece kolaylaşmaktadır. Bilgi güvenliği hizmetleri paketleri kapsamında, hizmetler planlı şekilde ve proje yönetimi ve teknik yönetim planında verilmektedir. Son derece önemli bir özellik olarak, her işlem sonrasında, ayrıntılı şekilde rapor düzenlenir ve sunulur.

Paket hizmetlerinin tamamen düzenlenmesinden sonra ise sonuç raporu hazırlanır ve iki yıl süre içinde ne kadar yol ilerlendiği net şekilde tespit edilir. Kıyaslama yapılabilir. Bu hizmetleri sadece bir firmadan, firmamızdan almak doğru yol haritasının belirlenmesi açısından önemli ve avantajlıdır.

360 derece bilgi güvenliği hizmetlerimiz, çeşitli paket standartlarında sunulmaktadır.

GÜVENLİ YAZILIM GELİŞTİRME HİZMET PAKETİ

Güvenli yazılık geliştirme uygulamaları ile yazılımların maliyetleri son derece azalmıştır. Yazılımların geliştirilmesi, maliyetlerinin ayarlanması, süre azalması, kalitenin artması noktalarında avantajlar sağlamaktadır. Yazılımların kullanılması sırasında birçok güvenlik açığı da olabilir, güvenli yazılım sistemleri ile bu risk ortadan kalkmaktadır.

Firmamız, kurumlara bilgi güvenliği danışmanlığı yapmakta, ayrıca, güvenli yazılım geliştirilmesi yaşam döngüsü oluşması açısından hizmet paketleri geliştirilmekte ve sunulmaktadır. Bu hizmetlerle, güvenlik katmanı oluşturulur, bunun gerekliliği bilinci oluşur, kaynak kod analizleri yapılır, bu sayede kurumların uygulamaları hem güvenli olur, hem de erişme imkanı sağlar. Ayrıca, düzenli yapılan yük testleri de sistemin performans açısından analiz yapılması da söz konusu olmaktadır. Mevcut uygulama bir güvenlik ya da hizmet açığı varsa, bunun tespiti de sağlanır. Ayrıca kurumsal alanda çalışan personelin kurulumu kavraması ve öğrenmesi, başarılı şekilde kullanması için uygun eğitimler de verilmektedir. Bunlar, güvenli kod geliştirme eğitimleridir.

Zafiyet Yönetimi Sistemlerinin Kurulumu ve İşletilmesi Hizmet Paketleri

Siber güvenlik, internet ortamında son derece önemli ve korunması gereken bir konudur. Kurumların, siber güvenlik tehlikelerini gidermeleri için zafiyetlerini saptamaları ve bunları gidermeleri gerekmektedir. Bu sistemi takip etmek kolay değildir. Kaynak sıkıntısının olması, sistemin takibinde zorluk olması, iş akışlarında aksamaların olması, takibin zorlaşmasına neden olmaktadır. Zafiyet yönetiminin doğru şekilde yapılması için uzman görüşlerimizden ve desteklerimizden yararlanabilirsiniz. Bilgi güvenliği hizmet paketleri ile doğru kaynak ve desteği alabilirsiniz. Zafiyat yönetim paketlerinde ise, müşterilerimize kurulum ve işletim hizmetleri eksiksiz olarak sunulmaktadır.


Top