Influencer Marketing

AnasayfaInfluencer Marketing

Influencer Marketing

İnfluencer marketing nedir, Sosyal medyanın yaşamımızdaki etkisi kesinlikle tartışılmaz. Dünyada olduğu gibi, ülkemizde de milyonlarca insan sosyal medya üzerinden etkileşimlerde bulunmaktadır. Bilindiği üzere, sosyal medya fenomenlerinin ne kadar etkili ve popüler isimler olduğu da malumdur. Buna bağlı olarak, reklam tanıtım alanında, sosyal medya sitelerinin etkileri de çok önemlidir. Influencer marketing olarak, youtube, instagram, facebook, twitter, periscope gibi sosyal medya sitelerinde, son derece ilgi gören ve çok sayıda takipçileri olan kullanıcıların tanıtımlarından yararlanmak mümkündür. Bu kişilerin tanıtımlarından ve ürün özelliklerini aktarmalarından yararlanarak, gerçekten etkili tanıtımlar yapılabilir.

Firmamız Mekjoy olarak, influencer marketing hizmeti vermekteyiz. Ürün ya da hizmet tanıtımlarında, uzman kadromuzla mükemmel sonuç veren çalışmaları yapmaktayız. İnfluencer marketing ajansı olarak, bugüne kadar verimli sonuçlarla firmalara hizmet sunduk, sunmaya da devam etmekteyiz.

İnfluencer Marketing Üzerine Sık Sorulan Sorular

Mekjoy olarak, sizlerin yeni nesil tanıtım sistemi olan influencer marketing üzerine merak ettiğiniz sorularla, kesintisiz desteğimizle sizlerleyiz.

İnfluencer Marketing Nasıl Yapılmaktadır

Firmamız Mekjoy, her firmaya kendi dinamiklerine özel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Influencer marketing reklamları çalışmaları konusunda da öncelikle, firma analizi yapılır. Önem sıraları tespit edilerek, derecelendirme çalışması yapılır. Marka farkındalığı yaratılmasının ardından, influencer saptanarak bu kişi üzerinden marka ürünlerine ya da hizmetlerine yönelik çalışmalar yapılır.

İnfluencer Marketing zararı ya da zararları var mıdır

Farkında olmasak da medya organlarında ya da internet üzerinden sayısız reklamla karşı karşıya kalmaktayız. Bunların ötesinde, influencer marketing çalışmaları ise son derece doğal bir izlenim sunarak, ürünlerin doğru şekilde tanıtılmasını sağlamaktadır.

İnfluencer  Marketing güvenilir bir sistem midir

Firmamız gibi profesyonel, doğru saptamalar yapan ve güvenilir bir firma ile çalışmanız durumunda kesinlikle güvenilir bir sistem ile tanıtım yapacaksınız. Bu çalışmanın en önemli noktalarından biri, ürünleri ya da hizmetleri doğru tanıtacak, influencer kişinin belirlenmesidir. Sosyal medya fenomeninin en doğru şekilde belirlenmesi gerekmektedir.


Top