Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2006 yılından bu yana firmaların bilişim ihtiyaçlarına çözüm getirmek amacıyla hizmet veren Mekjoy Dijital Bilişim Anonim Şirketi kısa süre içerisinde tanınan en iyi firmalar arasında yerini almıştır. İstanbul’da yer alan ofisimizde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Standart kalıpların dışına çıkarak sektöre ve markanın kurumsal kimliğine uygun olarak internet sayfaları tasarlamaktayız. Arama motorlarında iyi sonuçlar almak şirketlerin internet ortamında prestijini arttırmak ve ön plana çıkarmak için dijital ihtiyaçlarınıza uygun olarak çözümler üretmekteyiz. Kurucusu Mete Kaan Arici tarafından 2011 yılında Mekjoy ünvanını aldı. Tecrübeli ekip Türkiye genelinde yaygın ve kesintisiz bilişim hizmetleri sunmaktadır. İnternetteki yeniliklere paralel olarak kendini sürekli yenileyen ve geliştiren kadromuz uluslararası standartlara uygun olarak en uygun fiyatlarla web siteleri hazırlamaktadır. Birçok hizmeti tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan Mekjoy Dijital Bilişim Anonim Şirketi olarak Hosting, Sunucu, Tasarım, Yazılım, Dijital Pazarlama, Siber Güvenlik ve Seo gibi alanlarda profesyonel hizmet sunmaktayız.

Sürekli memnuniyet prensibi ile hareket ederek güçlü altyapılarımız ve profesyonel çözümlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözüm önerileri sunmaktayız. Teknolojik çözüm desteklerimizden yararlanarak hedefinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak hizmetler sunmaktayız.

Firmaların kurumsal olarak internet dünyasında var olabilmelerine yardımcı olmak amacıyla uzmanlık alanımız olan birçok konuda tecrübelerimizi müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Mekjoy Dijital Bilişim Anonim Şirketi olarak özel web yazılım hizmetleri, kurumsal web sayfası geliştirme, web sitesi içerik, Seo ve içerik güncelleme, mobil uygulama web yazılım, web tasarım, bulut sunucu, alan adı ve web hosting gibi hizmetlerde sektörde öncüyüz.

Arama motoru hizmetleri, e ticaret çözümleri, alan adı tescil, taşıma, Facebook, Linkedin, Twitter, İnstagram, sayfaları takip abone, beğeni takipçi oluşturma, sertifika çözümleri, Google reklamları, arama motoru optimizasyonu gibi hizmetler ile sektörde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamaktayız. Güçlü ekibimiz çalışmalarında titiz davranmakta ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. İnternet ortamında hızlı bir şekilde tanınmak ve müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirmek istiyorsanız siz de uzman ekibimizin sunduğu avantajlar dünyasında yerinizi alın.

Tüm gücümüzle çalışıp bilgi ve deneyimimizi arttırmakta müşteri memnuniyetini hedef edinerek hizmet kalitemizi sürekli arttırmaktayız. Dinamik bir şirket olarak firmanıza ve web sitelerinize değer katmayı amaçlamaktayız. Amacımız kısa vadeli değil uzun süreli iş birlikleri yaparak müşterilerimize kaliteli danışmanlık hizmetleri sunmaktır. Benzersiz interaktif çözümlerimiz ile dijitaj ortamda en iyi şekilde lanse edilmenize aracı olmaktayız. Kişiye özel hazırlanan web tasarımlarında kullanılan yazılımları başka firmalar için kullanmamaktayız. İsteğinize en uygun tasarımları ortaya çıkarabilmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Takım ruhu mantığının önemini bildiğimiz için ekibimizi alanında uzman kişilerden oluşturduk. Yıllardır bizi tercih eden firmaların istekleri doğrultusunda sürekli gelişim halinde olduğumuız içim müşteri portföyümüzü genişletiyoruz.

Farkımız

Kişiye Özel İşler Üretiriz! Hazırlanan tasarımlardan yazılımlara kadar her bir müşterimiz için özel planlanan çözümlerimiz ezber bozar niteliktedir. Yapılan çalışmalardan en iyi sonuçları alabilmeniz için her müşterimize son derece kıymet ve önem vermekteyiz. İletişim yönü kuvvetli danışmanlarımız etki ağınızı genişletmenize yardımcı olmak amacıyla güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Bugüne kadar tüm projeleri büyük bir başarı ile tamamlayan firmamız farklı sektörlerde firmalar için çalışmalar yapmakta ve alt yapısını sürekli geliştirmektedir. Projelerin başarı ile tamamlanması için ekibini sürekli büyüten Mekjoy Dijital Bilişim beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. Mekjoy firmamızdan hizmet alan yüzlerce mutlu müşterimiz bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda profesyonel destek de sunmaktayız. En hızlı ve en uygun fiyatlar ile çözümler sunabilmek adına deneyimli takım arkadaşlarımızla verimli şekilde en iyi alternatifleri sunuyoruz. Kriz anlarında tüm müdahaleyi sağlayabilecek uzman bir ekibe sahibiz. Yapılan tüm çalışmalar raporlanarak detaylı olarak sizlere sunulmaktadır. Tüm detaylar konuşulduğunda gerekli çalışmalara başlanarak belirtilen sürede tüm raporlara tarafınıza ulaştırılarak bilgilendirme yapılması sağlanmaktadır.


Top