WordPress Hosting

AnasayfaHostingWordPress Hosting

WordPress Hosting

Türkiye’nin en hızlı ve sınırsız Wordpress hosting paketlerini sahip olarak web siteniz hem ışık hızında açılsın hem de arama motorlarında en üst sıralarda yer edinin.

Web Hosting Paketlerinin Özellikleri ve Avantajları

Web hosting paketlerimiz içerinde yer alan panel sayesinde web sayfanızı yönetebilmeniz çok kolay. Hem hızlı hem de sınırsız alanlara sahip olmak için acele edin.

WordPress Uyumlu Host

%100 uyumlu SSD diskli Wordpress ile çalışan Linux tabanlı web hosting hizmetimiz bulunmaktadır.

Joomla Uyumlu Host

%100 uyumlu Joomla’nın sağladığı CMS’i çalıştıran Joomla web hosting paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

WordPress LS Cache

WordPress LS Cache eklentisi müşterilerimize bedava olarak sunulmaktadır. Bu sayesinde internet sayfaları 3 kata kadar hızlı açılıyor!

Anlık 2 Core CPU

Anlık 2 Core kadar CPU işlem gücünün etkisini sayfanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

6 Core'a Kadar CPU

Sistem kaynaklarının yetersiz olduğunu düşünüyorsanız CPU limitinizi 6 Core'a kadar arttırma işlemi yapabilirsiniz.

Ticket Desteği

Destek sistemimiz sayesinde e-posta aracılığıyla 7/24 ticket desteği alabilirsiniz.

3 Günlük Yedekleme

Önemli verilen kısa süreli olarak yedekleme yapılmaktadır. Gerektiği durumlarda 3 günlük yedeklenen verileri inceleyebilirsiniz.

Haftalık Yedekleme

Veri kayıplarının önüne geçmek amacıyla haftalık veri yedeklemesi yapılmaktadır.

Mekjoy Kalitesi

Hem kaliteli hem ucuz hem de en iyi performans sağlayan hostingleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular

Hosting Nedir? Web hosting nedir?

Web hosting, bir internet sitesinin, veya web uygulamasının yayınlanması, internet kullanıcıların siteye erişimin sağlanması kapsamına tüm bileşenlerin, yüksek donanım ile internet altyapısının sağlanması, 7 gün ve 24 saat, kesintisiz şekilde, çalışan sunucularda barındırılmasının sağlanması işlemlerinin bütünüdür. Türkçe olarak tanımlayacak olursak, hosting kelimesi, web sitesinin barındırılması hizmetidir denebilir. Bir web sitesi açmak istenildiğinde, domain yani bir alan adı kaydedilmelidir, ayrıca sitenin ihtiyaçlarına uygun şekilde, uygun özelliklerde hosting satın alınması gerekir. Hem hızlı, hem de ekonomik olacak hosting paketleri ile, hayallerinizi, beklentilerinizi gerçekleştirmeniz hiç de zor değil. Hosting hakkında makalemizi inceleyerek, web hosting nedir kavrayabilir ve en uygun hosting paketini birkaç adımda başarılı şekilde seçebilirsiniz. Hızlı web hosting uygulamalarımız kalitelidir ve memnun kalacaksınız.

Linux Hosting Nedir?

Açık kaynak felsefi uyarınca, GNU tabana sahip programlama dili ve uygulama sunucuları ile yazılmış, Linux işletim sisteminde çalışma kapasitesi olan web uygulamalarının barındırılması olarak tanımlanan hizmettir. Firmamızın, yüksek hızlandırma teknolojileri sayesinde, Linux Hosting paketleri PHP programlama dili, mySQL tabanlı olarak, veri tabanı sunucu kullanan tüm uygulamaların yüzde yüz uyumlu olarak, ayrıca yüksek performanslı şekilde, çalışması söz konusu olmaktadır. Mekjoy olarak ana host hizmetlerimizden biridir. Uygulamalara örnek olaraki wordpress, joomia, magento, presta shop gösterilebilir.

Windows Hosting Nedir?

Windows hosting, Microsoft wimdows işletim sistemine kapsamında çalışan, Microsoft teknolojileri dahilinde hazırlanmış olan web sayfaları ile yüzde yüz uyumu olan ve internet üzerinden yayınlanabilen hizmete verilen isimdir. Genellikle, bu hizmet kapsamında, ASP ile ASP.net tabanlı programlama dili uygulanmaktadır. Ayrıca, veritabanı sunucu olarak, MSSQL ile MySQL sistemlerinden biri kullanılmaktadır. Gelişmiş ayrıca hızlandırılmış şekilde windows sunucuları kullanarak firmamız olarak hizmeti size en mükemmel şekilde vermekteyiz. Windows hosting sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hosting i Domain Nasıl Bağlayabilirim Hosting inize, domain, alan adı bağlamak noktasında zorluk yaşamaktaysanız, zaman kaybetmeden teknik destek ekibimizden destek alabilirsiniz. Bu işlemi kendinizin yapmak istemesi durumunda, web sitenizin DNS ayarları bölümünde, Mekjoy dns leri ya da kendinize özel dnsleri girmeniz mümkündür.

cPanel Hosting Nedir?

cPanel, dünyanın bir numaralı kontrol panelidir. Özellikleri ile firmamız tarafından yetkin şekilde host hizmeti sunulmaktadır. cPanel hosting hizmetinde, linx işletim sistemi kullanılır, ayrıca, linx hosting de desteklenmekte olan tüm web scriptler, paketimiz ile desteklenmektedir. Cpenal hosting sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal Hosting Nedir Kurumsal hosting hizmeti, işletmelerin ihtiyacı olan ve ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede, yüksek performansa sahip, durağan web sitesi yayınları ve yüksek kotaya sahip email hizmetlerinin hibrit şekilde birleştirilmesi haline denmektedir. Paketlerin en önemli özelliği, Kobi ile çeşitli organizasyonların ihtiyaçlarını karşılayacak gelişmiş anti virüs ile anti spam maillerin filtrelenmesi servislerinin dahil olmasıdır. Ayrıca, sorunsuz şekilde, e posta hizmetlerinin alınması için her email adresi için yüksek şekilde disk kotası da tanımlanmaktadır.

Reseller Hosting Nedir?

Reseller hosting, özellikle, web tasarım işi yapmakta olan web masterler ya da kurumsal web tasarım ajansları için özel şekilde geliştirilen ve tanımlanan, aynı anda birden fazla web sitesinin barındırılabileceği, yüksek performansa sahip, hosting hizmeti olarak tanımlanabilir. Buna bayi hosting adı da verilmektedir. Bu hizmette, web tasarım firmaları, istedikleri kadar web sitesi açabilirler, açılan web sitelerinde ayrı yetkilendirme ile tanımlama yapabilirler ve web sitesi sahibi olan kişiye yetki verilerek, sadece o kişinin sitelerin yönetimi yapmasına imkan da sunulabilir. Bu hizmeti, müşterilere kendi hosting hizmeti sunmak şekilde tanımlamak da mümkündür. Reseller hosting sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Hosting Satın Almalıyım?

-İşletmenize ait olan web sitesi açarak, potansiyel ve amaçlanan hedef kitlenin ulaşmasını çok daha kolay hale getirebilirsiniz. -Ürün ya da hizmetlerin, e ticaret sitesi ile pazarlanması, satışlarının yapılması, gelirin etkili oranda artmasını sağlamaktadır. -Mail yazışmaları için işletmeye özel e posta hesabı ile yapılması, kurumsal kimliğin güçlenmesi noktasında son derece önemlidir. -Hobilerin sunulduğu bir web sitesi ile binlerce sayıda kişiye ilham olabilirsiniz. -Kişiler uzmanlık alanları ile ilgili web sitesi açabilirler, bu şekilde, kişisel markalarının oluşması için önemli adımlar atabilirler. -cv sitesi ya da biyografi sitesi açılması ile sektörde firmaların sizi çok daha kolay bulmasını sağlamanız mümkündür. -İlgi çeken, moda, seyahat, teknoloji, yemek, spor gibi konularda içeriklere sahip olan web sitesi açabilir, reklam gelirleri ile önemli miktarda gelirler elde edebilirsiniz.

Hosting Satın aldım, Sitemiz Kendim Kurabilir Miyim?

Sitenizi, elbette kendiniz kurabilirsiniz. Web sitesi sahibi olmak için, yazılımcı veya webmastera ihtiyacınız bulunmaz. Firmamızdan alacağınız bilgi desteği ile, tek tıkla wordpress kurulum özelliğini kullanarak, birkaç dakika içinde web sitenizi kurmanız mümkündür. Kurulumu başlattığınızda, teknik bilgi gereken işlemlerin sistem tarafından otomatik şekilde gerçekleşeceğini belirtelim.

Başka Firmadaki Hosting paketimi Nasıl Mekjoy a Taşıyabilirim?

Başka firmada bulunan, site ya da sitelerinizi, Mekjoy bünyesine taşımak için, teknik destek ekibimiz ile iletişime geçebilir ve ücretsiz olarak destek ile yardım alabilirsiniz. Web hosting satın almak için kampanyalarımızdan memnun kalacaksınız.

Hosting Fiyatları Hangi Kriterlere Göre Değişiyor?

Web hosting paketleri fiyatlandırmalarımız, her web sitesi, fiziksel sunucularda ayrılmış bulunan ram, işlemci ile ssd disk alanı gibi kaynakların boyutlarına ve özelliklerine göre belirlenmektedir. Ayrıca, her fiziksel sunucuda bulunan maksimum web sitesi sayıları da fiyatlandırma noktasında önemlidir. En yüksek web hosting paketimizin hız özelliği, en düşük olan web hosting paketine göre daha yüksektir. Güvenilir web hosting firması olarak, web hosting fiyatları olarak, ekonomik rakamlarımız, tüm hizmetlerimizde, performansı en yüksek firma olarak dikkat çekmekteyiz. Web hosting firmaları arasında, yüksek performans ve uygun fiyat ilkelerimizdir. Ücretsiz web hosting uygulamalarımız için bilgi alabilirsiniz.

Sınırsız Hosting Neleri Kapsıyor?

Limitsiz, sınırsız hosting, hizmetlerimizde, tamamen iyi niyete dayalı olarak, trafik kullanımı e adil kota kullanımı sistemine sahip hosting sistemidir. Sunucuda harcanmakta olan disk ile web trafiği kullanım koşullarına uygun olması halinde, kota aşım ücreti kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Ayrıca web sitemiz 7 gün ve 24 saat kesintisiz yüksek hızlı şekilde, yayına devam etme özelliğine sahiptir. Adil kullanım limitlerine ulaşılması durumunda, web sitemiz otomatik olarak kapanmamaktadır. Bu durumda, harcanan limitler kapsamında değerlendirme ile daha uygun paketlere geçilmesi için müşteri hizmetleri tarafından bilgilendirme yapılır. Web hosting yorumları ve web hosting şikayetleri için sitemizden her zaman bilgi alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde, müşteri hizmetlerimiz web hosting tavsiyeleri için de sizleri beklemektedir.

Top