Twitter Reklamları

AnasayfaTwitter Reklamları

Twitter Reklamları Hizmetlerimiz

Sosyal medya siteleri arasında en etkili olan adreslerden biri olan Twitter, giderek gerek ülkemizde, gerekse dünya çapında üye sayısını artırmaktadır. Özellikle, ülkemizde son birkaç yıldır sitenin popülerliği inanılmaz şekilde artmıştır. Özellikle 2 yıldır bu etki görülmektedir. Ülkemiz çapında 20 milyon civarında üyesi ve kullanıcısı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, son derece haklı olarak, yeni nesil reklam alanı olarak da firmalara cazip gelmektedir.

Twitter reklamları, gerçekten etkili sonuçlar ve kazançlı geri dönüşler sunmaktadır. Geçmişte 3 reklam modeli sunmakta iken, site günümüzde 6 faklı reklam modeli sunmaktadır. Bunların bir kısmı son derece tercih eden reklam modelleridir. Mekjoy olarak, twitter reklam danışmanlığımızdan yararlanabilir ve en uygun tanıtım seçimini de yapabilirsiniz.

Twitter etkileşimleri sisteminde, takiplerin etkileşimlerinin oluşturulması için gönderilerin öne çıkması sağlanmaktadır.

Web sitelerinin tıklanması ya da dönüşüm olması durumunda, çekici ve ilgi alanına giren twitler ile potansiyel müşterilerin siteye çekilmesi sağlanmaktadır.

Uygulama yüklemeleri ve uygulama etkileşimleri noktasında, mobil uygulamalarla kitlelere sunma ve bu şekilde yükleme yapılmasını sağlama söz konusu olmaktadır. Twitter reklam verme seçeneklerinden maksimum verim almak için danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Twitter reklam hizmetleri ve danışmanlığımız ile etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Video izlenimleri: Twitter’a yüklediğiniz videoların izlenme oranını arttırabilirsiniz.

Takipçiler: Twitter’daki takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Twitter’daki yönlendirmeler: Twitter’daki tekliflerinizle ilgilenen kişilerden bu yolla e-mail almanız mümkündür.


Top