Güvenli Kod Geliştirme Danışmanlığı

AnasayfaGüvenli Kod Geliştirme Danışmanlığı

Güvenli Kod Geliştirme Danışmanlığı

Teknolojik bir çağda yaşamaktayız ve artık günümüzde, bankacılık, resmi işlemler olarak e devlet işlemleri gibi birçok hizmet üzerinden işlemler yapılmaktadır. Bu durum ile firmaların, kurumların, elemanlarını kullanmaları, bankalar ve resmi devlet kurumlarında zaman harcamaları durumları ortadan kalkmaktadır. Ancak, işlemleri yaparken, güvenlik unsurları dikkate alınmalı ve kurumların, firmaların tehlike içinde olmayacakları bir sistem belirlenmelidir.

Güvenli yazılım geliştirme işte bunun için son derece önemlidir. Yazılım güvenliği nedir, bunun bilincinin oturtulması, maliyet ve süre bakımından kurumlar ile firmalar için ne kadar avantajlı olduğunun kavranması, güvenlik açıklarının önlenmesi ile birçok işlemin internet üzerinde kolayca yapılmasının sağlanması söz konusu olmaktadır. Güvenli yazılım geliştirme uygulamaları ile maliyet tasarrufu olur, işlem süreleri ve kayıp zamanlar son derece azalır.

Mekjoy olarak, güvenli kod geliştirme danışmanlığı yapmaktayız. Kurumlara ve firmalara sağladığımız güvenli yazılım güvenlik rehberi hizmetlerimizle, çok sayıda kurumun avantajlar elde etmesini sağladık. Uygulama kapsamında, öncelikle kaynak kod analizleri yapılmaktadır, bu şekilde sunacağımız sistemin erişilir ve güvenli aynı zamanda hızlı olması sağlanmaktadır. Ayrıca yük testleri de performansın analiz edilmesi için çok önemlidir. Uygulanan sistem varsa, kontrol edilerek sistem açıkları da tespit edilir. Güvenli yazılım geliştirme kılavuzu ile sistem tarafınızdan kolayca kullanılabilir.


Top