Kimlik ve Erişim Yönetimi Hizmetleri

AnasayfaKimlik ve Erişim Yönetimi Hizmetleri

Kimlik ve Erişim Yönetimi Hizmetleri

İnternet üzerinde, elektronik ortamda, uygulama güvenliği ile ilgili olarak, kimlik ve erişim yönetimi uygulamalarından yararlanmak çok önemlidir. Kimlik ve erişim yönetimi uygulamalarının sağladığı çözümler ile, güvenlilik sağlanır, uyumluluk sağlanır, operasyonel verimlilik sağlanır ve üretkenlik açısından da çok önemli sonuçlar elde edilmektedir.

Uygulamaların, kurumlar açısından güvenlik açığı oluşturmaması için sistemde bu noktadan birtakım tedbirlerin alınması, uygulamaların yapılması, düzenlenmesi gerekmektedir. Kullanıcılar verilere yapısal anlamda erişirler ve denetim dışı sistemler üzerinden ulaştıklarında sorunlar yaşanabilir. Bu noktada önemli olan, hangi kullanıcıların, ne zaman, ne kadar süre ile hangi verilere ulaşmalarının denetlenmesi gerekmektedir. Mekjoy olarak kimlik ve erişim yönetimi hizmetleri ile en güvenli çözümleri sunmak üzere sizlerleyiz. Uzun yıllardır deneyimlerimizle en doğru saptamaları yapmak üzere projelerimizle ve çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Firmamızın yüksek proje deneyimleri bulunmaktadır ve ülkemiz genelinde parmakla gösterilen bir firmadır. IDM, SSO, LDAP, Role management, RBAC uygulamaları ile kimlik konusunda bir numara firmayız.


Top