Sosyal Sorumluluk Projesi

AnasayfaSosyal Sorumluluk Projesi

Toplumsal duyarlılık projelerine destek veren ve bu konuda projeler üretmekte olan Mekjoy Dijital Bilişim Anonim Şirketi Çalışanları ihtiyaçlara yönelik etkinliklerde yer almaktadır. Çalışılan projenin niteliğine uygun olarak gerekli eğitimler, sunumlar, takım çalışmaları, etkinlikler yapılarak projelere destek sağlanmaktadır.

 

Bilinçli bireyler bilinçli toplumları yetiştirir. Bu düşünceyle zorbalık, aile yaşamı, sağlıklı anne baba olma ve teknoloji konularında bilinçlendirici çalışmalara katkı sağlamak amacıyla etkinlikler gerçekleştirmekteyiz. Hayat kurtaran ve birçok kişinin yüzünü güldüren bu çalışmalarda yer almaktan gurur duymaktayız. Yardıma muhtaç insanlara destek olmak, korunmaya muhtaç çocukların destekçisi olmak adına projeler yönetmekte yada yönetilen birçok projeye destek olmaya çalışmaktayız.

 

Ayrıca iş istihdamına katkıda bulunmak amacıyla gönüllüler ve iş yerlerinin desteği ile projeler başlatıyoruz. Birçok gencin ve ihtiyaç sahibinin hayatını değiştirecek projelerde yer almak için gönüllüyüz. Türkiye ve dünya genelinde tehlike arz eden, toplumsal sorunlara neden olan problemleri bazen farketmeyebiliyoruz. Bu durumlarda sosyal sorumluluk projelerinin önemi artıyor. Bir nebze olsun sorumluluklarımızı yerine getirebilmek ve farkındalıkları arttırabilmek adına Mekjoy Dijital Bilişim Anonim Şirketi olarak projelerde yerimizi almaktayız.

 

Çevremizdekilerin sorumluluk bilincini arttırmak ve duyarlı bireyler yetiştirmek adına çalışmalar yaparak önemini yitirmiş kavramların tekrar önem kazanması için planlı çalışmalar yapmaktayız. Gönüllülerin birleşmesi ile doğan gücün farkındayız. Sosyal gruplara destek olarak şehit aileleri, çocuklar ve engelli vatandaşlarımız için farkındalık oluşmasına yönelik faaliyetlere destek sağlamaktayız.


Top