İnsan Kaynakları

Anasayfaİnsan Kaynakları

Mekjoy İnsan Kaynakları

Büyük başarıların altına imzanı atmak istiyorsan sen de ekibimize katılabilir ve hayallerini gerçekleştirmeye başlayabilirsin. Kariyer konusunda kafanda birçok soru var. Nereden başlaman gerektiğini bilmiyorsan uzman kadromuza katılarak başlangıç yapabilirsin. Bilişim sektöründe kendini geliştirmek ve hayallerine ulaşmak istiyorsan doğru yerdesin. Geleceğin için ilk adımı at. Firmamızda kendini geliştireceğine inanıyorsan seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Bir olmanın gücüne inanıyoruz. Gelişiminize ve gelişimimize katkı sağlayan tüm bilgiler firmamız için mücevher değerindedir. İhtiyaçlarınıza uygun kişisel gelişim eğitimlerine katılarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha iyi gelecek için gelişmenize katkı sağlayacak sınırsız kaynağa ulaşmanızı sağlayacak Mekjoy ile liderlik vasıflarına sahip olacak ve niteliklerinizi arttırabileceksiniz.

 

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kişisel gelişiminizi sunduğumuz hizmetler doğrultusunda ilerletmek istiyorsanız teknik eğitimlerimize katılarak sektörde görev alabilmenizi sağlayacak deneyim ve bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Her gün değişen trendleri yakından takip ediyoruz. İnternet sektöründe kendimizi geliştirerek bu konuda uzmanları firmamızda ağırlıyoruz. Başta İstanbul olmak üzere yurt içinde Teknik ve Kişisel eğitimler ile genç ve tecrübesiz arkadaşların bilgilenmelerini sağlamaktayız. Daha yolun başında olan bireylerin bilmediklerini öğrenebilmeleri ve Mekjoy uzman ekinin nimetlerinden faydalanabilmeleri için yardımcı olmaktayız.

 

Online eğitim videoları, seo kursları ile mesleki gelişiminize katkıda bulunabilecek birçok metaryal profesyonel ekibimiz tarafından temin edilmektedir. Bize ulaşmak için sayfamızda bulunan formu doldurarak gönderebilir. Mekjoy.com hakkında merak ettiğin her konuda bilgi edinebilirsin.


Top