Opencart Temaları

AnasayfaYazılımlarOpencart Temaları

Opencart Temaları


Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Mekjoy olarak, sizlere sunduğumuz tüm yazılımlarımızın domain yani alan adı lisansına sahip olarak, bir ömür kullanım sürelerinin olduğunun altını çizelim. Buna bağlı olarak, ödemelerinizi de sadece bir kerelik yapmanız söz konusudur.

Kurulum yapıyor musunuz?

Hazır web sitesi kurulumlarımız, ek ücrete tabi olmaktadır. Ancak hazırladığımız paketlerimiz içinde, kurulum işlemleri tüm detayları ile anlatılmakta olup, hazır internet sitesi kurulum dosyalarımız içinde anlatımlar bulunmakta olup, ayrıca, kesinlikle karmaşık işlemler bulunmamaktadır, danışmanlığımızdan rehberlik alarak zorlanmadan yapabilirsiniz.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

PHP scriptler ya da mobil uyumlu scriptler lisanslı olarak sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle, her bir alan adı, domain için ürün satın alım işlemi yapılmalıdır. Bir script siparişi verildiğinde, onun için domain lisansı yapılmaktadır. Aynı zamanda, script kurulumunun yapılmasından sonra, domain yani alan adı değişikliği yapılması söz konusu değildir.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Firmamıza verilen siparişlerin üzerinden bir ay yani 30 gün geçmesinden sonra, lisansların değiştirilmesi mümkün değildir. Bunun birlikte, aynı domain in uzantısı istenilen zaman ve biçimde değiştirilebilir. .gov olan uzantı .edu yapılabilir. ya da .com olan uzantı .net yapılabilir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Sorunun yanıtı evet olacaktır. Kendi hostunuzda barındırabilirsiniz, ancak, sunucu gereksinimlerinin karşılanma olma kapasitesinin bulunması gerekir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Hazır site ve diğer hizmetlerimizle ilgili olarak, ürünlerimizin standart şekilde işlemesi noktasında, doğacak her çeşit, hata, eksiklik, aksama konularında sizlere destek vermekteyiz. Diğer konularda ise ücretli şekilde firmamız yardımcı olmaktadır.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Hazır web siteleri, hazır site paketleri ve diğer hizmetlerimiz için, siparişinizin onaylanmasını takiben, indirme linki firmamız tarafından oluşturulacak hesabınıza otomatik şekilde tanımlanmaktadır. Mekjoy olarak işlemlerimizi anlık şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Mümkündür. Hazır site fiyatları konusunda bilgi aldıktan sonra, ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekimle ya da 12 taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz. Taksitli, vadeli ödemelerde banka komisyon oranlarının yansıması söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Hazır internet siteleri siparişleriniz, hazır web sayfası ya da hazır internet sayfası ile diğer siparişlerinizi elbette banka havale- eft yöntemi ile yapabilirsiniz. Bu yöntem ile ödeme yapmak için, ödeme seçeneklerinden banka havalesi eft seçimini yapmanız gerekmektedir. Ödeme sistemlerinin son adımında ise banka hesap bilgilerinizi girmeniz gerekir. Hesap bilgilerinizi girin ve kolayca ödemenizi yapın.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Ülkemizde paypal ödeme sistemi faaliyet göstermediğinden bu ödeme yöntemini kabul edememekteyiz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Sizden gelen özel siparişler ve istekler ile iş uygunluğumuza göre özenle ilgilenmekteyiz. Hazır web sitesi satın almak ya da php ücretli scriptler hizmetlerimiz yanında ek düzenleme işlemlerine de cevap vermeye gayret göstermekteyiz.

Geri iade imkânım var mı?

Mekjoy firma yazılımarımız domaine lisanslı, ek olarak dosta teslimi şeklindedir. Bu nedenle, iade imkanı sunamamaktayız. Hazır site şablonları ve demolarımızın son derece dikkatli şekilde incelenmesini, kararın bundan sonra verilmesini tavsiye ederiz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımların alt klasörde çalıştırılması mümkündür. Ancak, subdomain olarak çalıştırılması mümkün değildir. Alt dizinden ana dizine taşımanız mümkün olup, sürükle bırak işlemini yapabilirsiniz. Hazır site satın almak, ücretsiz web sitesi ve ücretsiz php scriptler ile ilgili bilgi almak için de iletişime geçebilirsiniz.

Top