Emlak Paketleri

AnasayfaYazılımlarEmlak Paketleri

Emlak Paketleri

Çoklu Dil Gelişmiş Sistem
Emlak - Gayrimenkul Web Paketi - 006

Emlak - Gayrimenkul Web Paketi - 006

300
Çoklu Dil Gelişmiş Sistem
Emlak - Gayrimenkul Web Paketi - 030

Emlak - Gayrimenkul Web Paketi - 030

300

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Mekjoy olarak, sizlere sunduğumuz tüm yazılımlarımızın domain yani alan adı lisansına sahip olarak, bir ömür kullanım sürelerinin olduğunun altını çizelim. Buna bağlı olarak, ödemelerinizi de sadece bir kerelik yapmanız söz konusudur.

Kurulum yapıyor musunuz?

Hazır web sitesi kurulumlarımız, ek ücrete tabi olmaktadır. Ancak hazırladığımız paketlerimiz içinde, kurulum işlemleri tüm detayları ile anlatılmakta olup, hazır internet sitesi kurulum dosyalarımız içinde anlatımlar bulunmakta olup, ayrıca, kesinlikle karmaşık işlemler bulunmamaktadır, danışmanlığımızdan rehberlik alarak zorlanmadan yapabilirsiniz.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

PHP scriptler ya da mobil uyumlu scriptler lisanslı olarak sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle, her bir alan adı, domain için ürün satın alım işlemi yapılmalıdır. Bir script siparişi verildiğinde, onun için domain lisansı yapılmaktadır. Aynı zamanda, script kurulumunun yapılmasından sonra, domain yani alan adı değişikliği yapılması söz konusu değildir.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Firmamıza verilen siparişlerin üzerinden bir ay yani 30 gün geçmesinden sonra, lisansların değiştirilmesi mümkün değildir. Bunun birlikte, aynı domain in uzantısı istenilen zaman ve biçimde değiştirilebilir. .gov olan uzantı .edu yapılabilir. ya da .com olan uzantı .net yapılabilir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Sorunun yanıtı evet olacaktır. Kendi hostunuzda barındırabilirsiniz, ancak, sunucu gereksinimlerinin karşılanma olma kapasitesinin bulunması gerekir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Hazır site ve diğer hizmetlerimizle ilgili olarak, ürünlerimizin standart şekilde işlemesi noktasında, doğacak her çeşit, hata, eksiklik, aksama konularında sizlere destek vermekteyiz. Diğer konularda ise ücretli şekilde firmamız yardımcı olmaktadır.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Hazır web siteleri, hazır site paketleri ve diğer hizmetlerimiz için, siparişinizin onaylanmasını takiben, indirme linki firmamız tarafından oluşturulacak hesabınıza otomatik şekilde tanımlanmaktadır. Mekjoy olarak işlemlerimizi anlık şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Mümkündür. Hazır site fiyatları konusunda bilgi aldıktan sonra, ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekimle ya da 12 taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz. Taksitli, vadeli ödemelerde banka komisyon oranlarının yansıması söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Hazır internet siteleri siparişleriniz, hazır web sayfası ya da hazır internet sayfası ile diğer siparişlerinizi elbette banka havale- eft yöntemi ile yapabilirsiniz. Bu yöntem ile ödeme yapmak için, ödeme seçeneklerinden banka havalesi eft seçimini yapmanız gerekmektedir. Ödeme sistemlerinin son adımında ise banka hesap bilgilerinizi girmeniz gerekir. Hesap bilgilerinizi girin ve kolayca ödemenizi yapın.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Ülkemizde paypal ödeme sistemi faaliyet göstermediğinden bu ödeme yöntemini kabul edememekteyiz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Sizden gelen özel siparişler ve istekler ile iş uygunluğumuza göre özenle ilgilenmekteyiz. Hazır web sitesi satın almak ya da php ücretli scriptler hizmetlerimiz yanında ek düzenleme işlemlerine de cevap vermeye gayret göstermekteyiz.

Geri iade imkânım var mı?

Mekjoy firma yazılımarımız domaine lisanslı, ek olarak dosta teslimi şeklindedir. Bu nedenle, iade imkanı sunamamaktayız. Hazır site şablonları ve demolarımızın son derece dikkatli şekilde incelenmesini, kararın bundan sonra verilmesini tavsiye ederiz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımların alt klasörde çalıştırılması mümkündür. Ancak, subdomain olarak çalıştırılması mümkün değildir. Alt dizinden ana dizine taşımanız mümkün olup, sürükle bırak işlemini yapabilirsiniz. Hazır site satın almak, ücretsiz web sitesi ve ücretsiz php scriptler ile ilgili bilgi almak için de iletişime geçebilirsiniz.

Hazır Emlak Sitesi Paketleri

Emlak konusunda bir web sitesi açmak isteyen birey için Sektör Elma adı altında kurulmuş olan firmamız, hazır web sitesi sunumu yapmaktadır. Web sitesi içerisinde bir emlak sitesinde olması gereken her şey yer almakla beraber, paket tercihi ile aylık ödeme seçimi de yapılabilir. Hazır emlak sitesi içerisinde yer alan paket içeriği, fiyatına göre değişkenlik gösterir. Firmamız üzerinden satın alım yapacağınız hazır web sitesinde pek çok avantajlı fırsat da sizlerle buluşur.

Emlak Temaları

Modern bir görünüme sahip olan emlak temaları, son teknoloji ürünleri kullanılarak tarafımızdan tasarlanmış olan bir web sitesi ile sizlerin hizmetine sunulur. Alt yapımızda yer alan site şablonlarından dilediğinizi seçebilir, istediğiniz zaman farklı bir şablon modeline ücretsiz olarak geçiş sağlayabilirsiniz. Web sitenizin göz alıcı ve ilgi çekici görünümü, mülk bakanlar için de dikkat çekici bir unsurdur. Bu nedenle modern görünümlü bir web sitesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

SEO Uyumluluk

Google gibi arama motorlarında web sitenizin en üst sırada gözükmesi için SEO uyumlu alt yapı ile sizler için web sitesi kurmaktayız. Seçilen temaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmekle beraber, özellikle son dönemlerde çıkarmış olduğumuz temalarımızda üst düzey SEO çalışmalarını yürütmekteyiz. AMP ve sayısal veri işaretleme teknolojilerinin yer aldığı bir sistemde emlak sitesindeki evlerin ya da araçların ne kadar görüntülendiğini görebilirsiniz. Bununla beraber emlak sitesine ilişkin arama yapan kişiler web sitenizi ilk sırada görmektedir.

Hazır Emlak Sitesi Özellikleri

Firmamız aracılığı ile hazır emlak sitesi satın alımı yaptığınız takdirde; mobil ya da tablet ile uyumluluk, sosyal medya desteği, büyük fotoğraf gösterimi, gelişmiş arama modülü, üstün sunucu alt yapısı, gelişmiş admin paneli, toplu resim yüklemesi, fotoğraf döndürme, ilana video ekleyebilme, harita desteği, danışman ekleme, duyuru ekleme, vitrin ilanı özelliği, kolay ilan arama, güncel döviz kurları, emlak talep formu, teknik destek vb. daha pek çok hizmetten de yararlanırsınız.

Hazır Emlak Sitelerinin Paket İçeriği

Firmamız tarafından sizlere verilen üç farklı hazır emlak sitesi içeriği olmakla beraber bu içerikler fiyatlar bazında değişkenlik gösterir. Genele bakıldığında paket ile beraber; ilan ekleyebilme, ilanlara fotoğraf ekleyebilme, emlak danışmanı, çoklu dil seçeneği, tema seçimi, detaylı ilan, amp destekli temalar, ücretsiz kurulum, anlaşmalı sitelerle entegre çalışma, hosting hediyesi, yeni domain tescili, anında kurulum ve teslimat şeklinde hizmet alımı yapabilmeniz mümkün olur.


Top