İnşaat & Mimarlık Paketleri

AnasayfaYazılımlar İnşaat & Mimarlık Paketleri

İnşaat & Mimarlık Paketleri

Seo Uyumlu Mobil Uyumlu
Mimarlik - İnşaat Web Paketi - 021

Mimarlik - İnşaat Web Paketi - 021

250
Seo Uyumlu Mobil Uyumlu
İnşaat Web Paketi - 032

İnşaat Web Paketi - 032

275
Seo Uyumlu Mobil Uyumlu
İnşaat Web Paketi - 033

İnşaat Web Paketi - 033

250

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Mekjoy olarak, sizlere sunduğumuz tüm yazılımlarımızın domain yani alan adı lisansına sahip olarak, bir ömür kullanım sürelerinin olduğunun altını çizelim. Buna bağlı olarak, ödemelerinizi de sadece bir kerelik yapmanız söz konusudur.

Kurulum yapıyor musunuz?

Hazır web sitesi kurulumlarımız, ek ücrete tabi olmaktadır. Ancak hazırladığımız paketlerimiz içinde, kurulum işlemleri tüm detayları ile anlatılmakta olup, hazır internet sitesi kurulum dosyalarımız içinde anlatımlar bulunmakta olup, ayrıca, kesinlikle karmaşık işlemler bulunmamaktadır, danışmanlığımızdan rehberlik alarak zorlanmadan yapabilirsiniz.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

PHP scriptler ya da mobil uyumlu scriptler lisanslı olarak sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle, her bir alan adı, domain için ürün satın alım işlemi yapılmalıdır. Bir script siparişi verildiğinde, onun için domain lisansı yapılmaktadır. Aynı zamanda, script kurulumunun yapılmasından sonra, domain yani alan adı değişikliği yapılması söz konusu değildir.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Firmamıza verilen siparişlerin üzerinden bir ay yani 30 gün geçmesinden sonra, lisansların değiştirilmesi mümkün değildir. Bunun birlikte, aynı domain in uzantısı istenilen zaman ve biçimde değiştirilebilir. .gov olan uzantı .edu yapılabilir. ya da .com olan uzantı .net yapılabilir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Sorunun yanıtı evet olacaktır. Kendi hostunuzda barındırabilirsiniz, ancak, sunucu gereksinimlerinin karşılanma olma kapasitesinin bulunması gerekir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Hazır site ve diğer hizmetlerimizle ilgili olarak, ürünlerimizin standart şekilde işlemesi noktasında, doğacak her çeşit, hata, eksiklik, aksama konularında sizlere destek vermekteyiz. Diğer konularda ise ücretli şekilde firmamız yardımcı olmaktadır.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Hazır web siteleri, hazır site paketleri ve diğer hizmetlerimiz için, siparişinizin onaylanmasını takiben, indirme linki firmamız tarafından oluşturulacak hesabınıza otomatik şekilde tanımlanmaktadır. Mekjoy olarak işlemlerimizi anlık şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Mümkündür. Hazır site fiyatları konusunda bilgi aldıktan sonra, ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekimle ya da 12 taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz. Taksitli, vadeli ödemelerde banka komisyon oranlarının yansıması söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Hazır internet siteleri siparişleriniz, hazır web sayfası ya da hazır internet sayfası ile diğer siparişlerinizi elbette banka havale- eft yöntemi ile yapabilirsiniz. Bu yöntem ile ödeme yapmak için, ödeme seçeneklerinden banka havalesi eft seçimini yapmanız gerekmektedir. Ödeme sistemlerinin son adımında ise banka hesap bilgilerinizi girmeniz gerekir. Hesap bilgilerinizi girin ve kolayca ödemenizi yapın.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Ülkemizde paypal ödeme sistemi faaliyet göstermediğinden bu ödeme yöntemini kabul edememekteyiz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Sizden gelen özel siparişler ve istekler ile iş uygunluğumuza göre özenle ilgilenmekteyiz. Hazır web sitesi satın almak ya da php ücretli scriptler hizmetlerimiz yanında ek düzenleme işlemlerine de cevap vermeye gayret göstermekteyiz.

Geri iade imkânım var mı?

Mekjoy firma yazılımarımız domaine lisanslı, ek olarak dosta teslimi şeklindedir. Bu nedenle, iade imkanı sunamamaktayız. Hazır site şablonları ve demolarımızın son derece dikkatli şekilde incelenmesini, kararın bundan sonra verilmesini tavsiye ederiz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımların alt klasörde çalıştırılması mümkündür. Ancak, subdomain olarak çalıştırılması mümkün değildir. Alt dizinden ana dizine taşımanız mümkün olup, sürükle bırak işlemini yapabilirsiniz. Hazır site satın almak, ücretsiz web sitesi ve ücretsiz php scriptler ile ilgili bilgi almak için de iletişime geçebilirsiniz.

Hazır İnşaat Sitesi Paketleri

İster büyük çapta olsun ister küçük olsun bütün işletme ya da şirketler sektör içerisinde teknolojiden en etkin biçimde faydalanarak işletmelerinin daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlarlar. Bu durumda da daha iyi bir performans elde ederler. Çünkü süreç içerisinde kullanılan web siteleri sayesinde işletmelerin hizmet alanı belirlenir. Bunun için hizmet veren pek çok firma vardır. Bu firmalardan biri de mekjoy.com adresidir.

İnşaat Sektörü İçin Önemi

İnşaat sektörünün sürekli olarak gelişmesiyle birlikte artık kaliteli inşaat işletmeleri için web sitesi kullanmak kaçınılmaz duruma geldi. Çünkü insanlar artık herhangi bir hizmet almadan önce, internet üzerinden bir analiz yaparak karar verme aşamasına geliyorlar. Örnek vermek gerekirse inşaat ürünleri ya da hazır inşaatların satışları gibi uygulamaları gerçekleştirmeden evvel, kişiler internetten kısa da olsa bir araştırma yapıp daha sonra gerekli adresle görüşme sağlamaktadır.

Kaliteli Tasarımlar İçin Doğru Adres

Firma olarak uzun bir süreden beri bu sektörün içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bunun için de artık teslim ettiğimiz bütün işlerde olan titizlik ve tasarımdaki gerekli olan kaliteyi yakalamış bulunmaktayız. İnşaat paketlerinde profesyonel bir alt yapıyla beraber tasarım yönünden de etkili olan siteler sizleri diğerlerinden bir adım daha ön plana çıkaracak. Hem piyasaya uygun hem de tasarım olarak şık olan bir web sitesi sayesinde, bilinirliliğinizi daha fazla kişiye ulaştırabileceksiniz.

Hazır İnşaat Sitesiyle Neler Yapılabilir?

Dil olarak Türkçe yönetim paneli ile beraber, kullanıcılar hazır inşaat sitesini kolayca yönetme imkanına sahiptirler. İnşaat web sitenizi sayesinde, işleri internete taşıyarak daha verimli bir iş hayatı oluşturulabilir. İnşaat sektöründe olan firma ya da markanın tanıtımı en hızlı ve oldukça ekonomik bir yoldan hedeflenen kitlelere etkili bir şekilde yapılabilir. Yine telefon ve adres gibi çeşitli iletişim bilgileri gerekli yerlere yazılarak arama motorlarında daha kolay bulunulur. Site uzantılı olan mail adresleriyle birlikte hem kurumsal teklifler hem de mailler iletebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Hazır İnşaat Sitesi Paketleri

Yukarıda bahsi geçen tüm bilgilerin geçerli olabilmesi için ilk olarak kaliteli ve mobil uyumlu bir web sitesinin olması gerekir. Çünkü genel olarak günümüzde bütün insanlar mobil üzerinden işlerini yapmaktadır. Bunun için de web sitesinin mobil destekli olması ve en güncel seo uygulamalarına sahip olması gerekiyor. Çünkü seo uygulamaları arama motorları içerisinde siteleri daha üst sıralara taşır. Bu durum da sitenin arama sayfalarında daha kalıcı olmasına imkan verir.


Top