Instagram Takipçi

AnasayfaYazılarInstagram Takipçi

Instagram takipçi sayısı, kişinin değerini ölçmenin bir yolu haline geldi. İnsanların kendilerini daha popüler hale getirmek için takipçilere ödeme yapmaları artık daha yaygın hale geldi.

Bu uygulama hesap oluşturmanıza, takipçiniz olarak kimi istediğinizi seçmenize ve ardından o kişinin profil resmini oluşturmanıza olanak tanıyor. Bu noktada devreye giren Bayigram.com; instagram hesabı olan kişilere, takipçi sayılarını arttırmaları için, farklı sayılarda hazırlanmış takipçi paketleriyle hizmet veriyor.

Instagram’da Nasıl Takipçi Sayısı Yükseltilir?

Özellikle instagram’a yeni katılan üyelerin, fazla takipçisi bulunmuyor. Bu yüzden de diğer hesapların değerlerine ulaşmaları ve büyüyen bir hesap olduklarını gösterebilmeleri için, takipçi sayısına ihtiyaç duyuyor.

Kurumsal hesaplar ya da kişisel hesaplar fark etmeksizin, instagram’da takipçi sayınızı yükseltmeniz için, profesyonel ve kaliteli hizmetleriyle dikkat çeken Bayigram.com sitesini öneriyoruz.

 • 100 takipçiden 500bin takipçiye kadar hazırlanmış paketleri kullanabiliyorsunuz.
 • Her bir paket; kendi içinde ekstra takipçi hediyesiyle geliyor.
 • Hazır paketlerde tüm kullanıcılar, yüksek kaliteye sahip takipçi hesaplarından sağlanıyor. Böylece hesabınız hiçbir şekilde risk teşkil etmiyor.

Yapmanız gereken tek işlem üyelik işlemlerini gerçekleştirerek, satın alma işlemlerini yapmanızdır.

Takipçi Satın Almak Risk Teşkil Ediyor mu?

Takipçi satın alma işlemleri, her zaman bir risk taşır. Bunun nedeni; güvenilir olmayan sitelerden bu hizmeti satın almaktır. Ancak güvenilirliğini yıllardır sürdürdüğü kaliteli işleriyle kanıtlayan Bayigram.com ile herhangi bir bot hesabına gerek kalmadan, organik olarak büyüyebiliyorsunuz.

Bayigram.com ile satın alma işlemi yaptığınızda;

 • Tüm hesaplar %100 gerçek ve aktif hesaplardan oluşturuluyor.
 • Takipçi transferi gerçekleştirilirken, şifre vermenize gerek kalmıyor.
 • Her türlü soru ve soruna karşı, 7/24 canlı destek hattıyla iletişim sağlayabiliyorsunuz.
 • Tüm ödemeler 3D güvenli ödeme sistemi altında gerçekleştiriliyor.

Hiçbir hesabın bot olmaması, bu hizmeti alan instagram kullanıcılarına ayrı bir güven verirken, hesaplarının organik büyümesi sağlanmış oluyor.

İhtiyacınıza Uygun Instagram Takipçi Paketleri

Instagram kullanıcıları, ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış paketleri tercih edebiliyor. Bayigram.com uzmanları tarafından hazırlanan paketler, yüksek kaliteli hesapları ve anında teslimat garantisi sunuyor.

 • İsteyen instagram kullanıcıları; 4 farklı paketten yararlanabiliyor.
 • Bronz kombo, silver kombo, gold kombo ve platinum kombo paketler, çok daha fazla takipçi sayısına sahip olarak sunuluyor.

Aynı zamanda kombo paketlerde; oto izlenme ve beğeni, aylık etkileşim ve aylık profil ziyareti sayıları da diğer takipçi paketlerinden farklı olarak sunuluyor. Instagram kullanıcıları, bu paketlerden de tercih ederek, aylık olarak daha fazla takipçi sayısına sahip olabiliyor.

Takipçi Satın Alma İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

İnstagram’da hesabı olan kişilerin takipçi satın alma işlemlerinde güvenilirliğe önem vermesi, bot hesapların oluşmaması açısından önemlidir. Çünkü bu hizmeti veren çoğu sitede, bot hesaplar da bulunur ve bu durum üye hesaplarına belli bir süre sonra zarar vermeye başlar.

Takipçi satın alırken;

 • İhtiyacınıza uygun paketi tercih ederek, takipçi satın al işlemini başlatıyorsunuz.
 • İşlem detaylarında kullanıcı adınızı doğru yazarak, hesabınızın gizli olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Çünkü hesap gizli olduğunda, takipçi sayısı eklenemiyor.
 • Diğer bir adım kendi isim ve soyadınız, e-posta adresiniz, iletişim numaranız ile kişisel mi kurumsal mı olduğunuzu belirtmeniz gerekiyor.

Ödeme bilgilerini de doğru ve eksiksiz şekilde doldurduktan sonra, ödeme adımının tamamlaması için, onayınız gerekiyor. Bu işlem de tamamlandığında, kısa süre içinde, takipçi sayınız hesabınıza transfer ediliyor.

Organik Büyümeyle Daha Fazla Popülerlik

Instagram’da önemli olan fazla takipçi sayısına sahip olurken, hesabın organik olarak da büyümesidir. Böylece popülerlik daha fazla artarken, hesaba olan güvenilirlik oranı da artır.

Bu noktada Bayigram.com üzerinden satın alacağınız takipçi paketlerinde; gerçek ve aktif hesaplar kullanıldığından, herhangi bir risk altında olmadan, organik şekilde hesabınızı büyütebiliyorsunuz.


Top