SEO Araçları

SEO Araçları

Hemen hemen her web geliştiricisinin ihtiyaç duyduğu SEO araçları, Mekjoy SEO farkıyla istikrarlı bir şekilde hizmetinizdedir.

 

Pek çok sitesi bulunan bir web geliştirişinin ya da web girişimcisinin, siteler ile tek tek ilgilenmesi gerektiği bilinmekte olan bir gerçektir. Zaman kısıtlaması ve reel hayattaki yoğunluk sebebi ile tüm siteler ile bire bir ilgilenmek mümkünatı olmayan bir durum haline gelmiştir.

 

Ancak Mekjoy SEO araçları ile birden fazla sitenin tüm arama motoru optimizasyonu işlemleri için kontrolünün sağlanması mümkün kılınmaktadır. Arama motorları için sağlıklı bir optimizasyon yapılabilmesi adına kilit kıstasımız olan içerik ve yazıların ping işlemlerinin rahat bir şekilde yapılabileceği Toplu Ping Servisi’ni de içerisinde barındıran Mekjoy SEO araçları, sayfalarınızın, alt domainlerinizin (bkz: sub-domain pagerank sorgulama) Google tarafından verilen bir değer olan Pagerank’ini kontrol edebileceğiniz bir Pagerank sorgulama servisi de barındırmaktadır.

Üstelik bu servisleri toplu olarak sorgulamalarda ve ping işlemlerinizde kullanarak pek çok işlem hamallığından kurtulmanız mümkün kılınmıştır. Ayrıca sisteminize ait internet üzerindeki tüm backlinkleri kontrol etmek, sağlıksız backlinklerden ve rakiplerinizin yaptığı Anti SEO işlemlerinde oluşan kötü linkleri belirleyip reddetmek için Backlink Sorgulama servisini kullanabilirsiniz.

Google Sıra Bulucu servisinin de aktif konumda bulunduğu SEO Araçları, SEO işlemi yapılan sayfaların ilerleme kontrollerinde, rakip sayfa ve proje analizlerinde, Google sıralama değişiklikleri kontrollerinde kullanılmaktadır. En doğru sonucu veren ve en çok kullanılan servislerden biri olan Google Sıra Bulucu servisi ile Google’daki yerinizi öğrenebilirsiniz. Yerinizden memnun değilseniz, Mekjoy SEO Hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Neden mi Mekjoy?

1 – Mazeret değil, çözüm mü istiyorsunuz?

2- Sisteminizin potansiyeli olduğunu biliyor, ancak trafik mi alamıyorsunuz?

3- Klasik tekniklerin etkili olmadığını biliyor, görüyor ve uygulamak istemiyor musunuz?

4- Risk almak istemiyor musunuz?

5- Kesin ve net sonuçlar görmeyi mi istiyorsunuz?

O halde Mekjoy SEO Hizmetleri ile iletişime geçmeli ve sizin için en uygun, risksiz ve kesin yöntemler belirlenmesine binaen yükselişinizi izlemelisiniz.

 

Hizmete açık durumdaki gün be gün geliştirilen servisler aşağıdaki listedeki gibidir.

  • Toplu Ping Servisi
  • Toplu Pagerank Sorgulama
  • Google Sıra Bulucu
  • Sistemsel SEO Analizi
  • Backlink sorgulama

 

Sayfayı kaydırın