Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Mekjoy, 2007 yılının Kasım ayında müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet sağlayabilmek adına, sektör lideri olmayı hedefleyerek yola çıkmış bir ekip ruhudur.

 

Temel prensip olarak müşteri memnuniyetini hedefleyen Mekjoy, sektörün en profesyonel ekibi ile hizmet sağlayarak, başarıya ulaşmaktadır.

 

Mekjoy SEO hizmeti sağlayarak, müşterilerinin web projelerinde kazancının kat be kat artması ile sağlıklı portföy oluşturulması yönünde kesin ve net adımlar atan tek sektör firmasıdır.

 

 

Alışılagelmiş müşteri ilişkileri ve sıradan teknikler ile sadece satış / kazanç odaklı çalışan sektör rakiplerinden bu yönleri ile sıyrılan Mekjoy, ekip ruhu ile bir raportör titizliğinde çalışma raporlarını müşterilerine aktarmaktadır. 

 

 

Mekjoy, İngilizcede sıkça kullanılan ve eğlence oluşumlarını desteklemek amacı ile yurtdışı Avrupa Birliği standartlarındaki firmaların temel düsturu olan "Make joy!" sloganının tarafımızca değiştirilerek markalaştırılması ile ortaya çıkmış bir kavramdır.

 

 

Uzman kadromuzun, "Make Joy" düsturuna istinaden daha verimli çalışması adına firmamızın direkt olarak onlara daha uygun koşullar sağlayabilmesi için kullanılan bu marka en yüksek verimle uzmanlarımızın çalışmasını sağlamakta olan Mekjoy, İç Personel Kalite Yönetimi'ni ifade eder.

 

 

Sayfayı kaydırın