SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı, bilinen tabiri ile arama motoru optimizasyonu uzmanlarının yapmakta olduğu arama motoru optimizasyonu sonuçlarının iyileştirme çalışmaları hususlarında müşterilerine yardımcı olan kişidir.

 

SEO Danışmanlığı hizmeti sağlayan Mekjoy SEO Hizmetleri, müşterilerinin memnuniyetini analitik raporlar ve çalışmalar ile sağlamaktadır.

Bu doğrultuda SEO yöntemlerinin alışılagelmiş çalışmalarından ziyade sıra dışı kalıcı çözümler ile müşterilerini istedikleri noktaya taşıyan Mekjoy SEO Hizmetleri, profesyonel ekibi ve sunduğu sıra dışı yöntemler ile sektörel liderliğinizi garanti altına almaktadır.

7/24 müşteri destek hattı ile bire bir detaylı raporlama sağlayarak yatırımınızın ne derece önemli olduğunu size istatistikler ile anlatan Mekjoy, SEO Danışmanlığı hususunda sektörün bilinen ve en çok takip edilen firması olma özelliğindedir.

Yolgezer, izci (eng:Pathfinder) titizliğinde çalışan, anahtar kelimelerinizi derinlemesine analiz eden, sektör rakiplerinizi inceleyerek SEO çalışmalarına dair güncelleme sıklığını araştıran ve istatistiksel / matematiksel çalışmalarla kesin ve net çalışmalara imzasını atan Mekjoy Bilişim, sitenizin tüm SEO çalışmalarını adım adım takip etmektedir.

Danışmanlığımız altındaki tüm müşterilerimizin ilk günden itibaren çalışmaları nasıl ve ne şekilde yapmaları gerektiğine dair hizmet sağlamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin uygulayarak öğrenme ve takip etme yetilerini kazanmalarını sağlamakla birlikte çalışmalarda etkin olarak yer almasına olanak tanımaktayız.

Firmalara veya bireylere özel olarak yaptığımız SEO danışmanlığı aşağıdaki şekilde tarafımızca sunulan bir hizmettir.

  1. Firmalara personel olarak SEO Danışmanı gönderimi ve çalışmasına olanak tanıma
  2. Aylık, 3 aylık, 6 aylık SEO danışmanlığı
  3. Bire bir SEO Danışmanlığı

Firmalara, SEO Uzman ekibimizden ihtiyaca yönelik çalışmalara yardımcı olmak üzere personel gönderimi yapabilmekte olan firmamız, aynı zamanda hedef veya ürün bazlı SEO danışmanlığı yapma manevrasına sahip kapasitededir.

Yolunu bilmediğiniz her yerde kaybolursunuz. Buna istinaden bilmediğiniz yolları, bilenlere sorar ve danışmanlığını alırsınız. Adım adım zirveye giden yolu ezbere bilen Mekjoy SEO ile hedeflerinize ulaşarak kazancınızı arttırmak için geç kalmayınız.

 

Sayfayı kaydırın