İçerik Desteği

Web projelerinde ve arama motoru optimizasyonu süreçlerinde sistemler ve bu işlemleri gerçekleştiren gerçek ya da tüzel kişiler, özgün içerik olarak adlandırılan, makale, video ya da görsel ihtiyacı duymaktadır.

 

  • Sektördeki bu boşluğa istinaden oluşturulan bir hizmet kategorisi olan Makale Yazımı ve Editörlük İşlemleri Mekjoy SEO tarafından yüzde yüz özgün bir biçimde, kalite standartları gözetilerek yapılmaktadır.

    Google üzerinde yapacağınız çalışmalarda ihtiyacınız olan makale ve içerik desteğini, aşağıdaki kıstaslara uygun olarak hazırlayarak hizmet vermekteyiz.

    %100 özgün Hit çekecek konulara sahip İmlâ kurallarına uygun Copyscape onaylı  Hızlı ve Kaliteli İhtiyaca yönelik analizler sonucu oluşturulmuş

 

Belirtilen sistemlerinizde, aylık ya da haftalık olarak sizin belirleyeceğiniz periyotlarla içerik girişi desteği sağlamakta olduğumuz hizmet şeklidir.

Aylık veya haftalık olarak sizin belirlediğiniz periyotlarla ödeme alınarak, siteniz içerik çöplüğünden uzak tamamen özgün ve hit çeken konular / içeriklerle doldurulur.

Bu tip çalışma türü ise Editörlük hizmetidir.

İstediğiniz herhangi bir çalışma türünü, tarafımızla iletişime geçerek, konu ve kelime sınırlaması olmaksızın talep edebilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Mekjoy Profesyonel Çözümlerinden Faydalanmak için Geç Kalmayın! 

Makale yazımı ve editörlük işlemleri olarak adlandırdığımız ve sağladığımız hizmet, ikiye ayrılmaktadır.

Makale yazımı

İstediğiniz standartları bize bildirmeniz üzerine ekibimizin, istediğiniz standartlara uygun bir şekilde uygun olarak belirlenen kelime sayısında istenilen kadar makale hazırlayarak teslim eder.

Bu çeşit çalışma türü Makale yazımı hizmetidir.

Editörlük

 

Sayfayı kaydırın