Google Güncellemeleri

Google mühendisleri beyin takımı, yıllık binden fazla güncelleme yaparak Google’ın sırlarının çözülmesini engellemektedir ve vazgeçilmez kalmasını sağlamaktadır.

 

Microsoft, Yahoo ve benzeri Google rakiplerine aman vermeden algoritmalarını sürekli güncelleyerek kullanıcılara en faydalı olacak sıralamaları yapmalarını sağlayan Google mühendisleri beyin takımı, bilinenin aksine çok fazla güncelleme yapmaktadır. Oysa kullanıcılar ve reklam uzmanları, SEO ekipleri ve analiz uzmanları gibi ilgili her kesim bu güncellemelerin sadece birkaç tanesine şahit olabilmektedir.

Gözle görülür sıralama kayıpları, çalkalanmalar ve yeni servislerin kullanımına olanak tanıyan Google Güncellemeleri, SEO uzmanı olarak kendini tanıtan dolandırıcıların korkulu rüyası olmaktadır.

Nitekim kendini SEO uzmanı olarak tanıtan bu tarzdaki kişi ya da kurumlar, uzmanlık alanları olmamalarına rağmen kesin sıra garantisi verip, yasa dışı – illegal yöntemlerle bu sıralamayı elde etmektedir.

Google güncellemelerinin yapılmasının ardından bu sıralamaların çok ama çok gerisine düşen bu tarzdaki bireyler ya da kurumlar, SEO piyasasında hiçbir zaman tutunamamışlardır.

Siz değerli müşterilerimizin de bu şekilde hizmet alırken sorgulaması gereken kriterlerden birisi budur.

Tamamen yasal yöntemler kullanarak SEO işlemlerini gerçekleştiren ve çalışma yapan Mekjoy, sizler için en doğru ve en kalıcı çözümleri sunar.

Yıllar içerisinde değişiklik gösteren ve ekibimiz tarafından analiz edilerek tespit edilen Google güncellemelerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Sayfayı kaydırın